PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-08-05
Nie tylko technologia …
Z uruchomionej w ostatnich tygodniach platformy handlowej Inoutic Online już dziś korzysta większość Klientów firmy.

Inoutic / Deceuninck Sp. z o.o.
Jasin, ul. Poznańska 34
62-020 Swarzędz

tel. 61 818 70 00
fax 61 818 70 01
inoutic.polska@inoutic.com
www.inoutic.pl

» więcej o firmie

Inoutic - jeden z czołowych europejskich producentów systemów okiennych i drzwiowych z PVC - od wielu lat wyznacza trendy w zakresie innowacyjnych technologii, nowoczesnego designu, ekologii oraz zrównoważonego rozwoju. Produkty Inoutic cieszą się uznaniem zarówno wśród ekspertów, jak i zadowolonych użytkowników na całym świecie - o czym świadczą przyznawane firmie każdego roku najważniejsze nagrody branżowe.

- Wiele osób pyta nas: „Po co wciąż udoskonalacie coś, co tak dobrze funkcjonuje?", „Po co modyfikować technologie, skoro produkty tak dobrze się sprzedają?". My jednak wierzymy, że ten kto się nie rozwija, wcześniej czy później zostanie w tyle. Dlatego nie zamierzamy spocząć na laurach - mówi Agnieszka Chocaj, Marketing Coordinator w Inoutic - Obecnie koncentrujemy się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie współpracy z naszymi Klientami.

Dostęp 24 h

Z uruchomionej w ostatnich tygodniach platformy handlowej Inoutic Online już dziś korzysta większość Klientów firmy. - Narzędzie to znacznie usprawnia zarządzanie procesem produkcji okien i drzwi. Daje możliwość składania zamówień online i śledzenia ich statusu. Ułatwia wyszukiwanie produktów i ich dokumentacji technicznej. I - co niezmiernie istotne - jest przystosowane do urządzeń mobilnych, bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. Serwis ten oparty jest na doświadczeniach platformy „Synergebuild", wprowadzonej jako pierwsza tego typu na rynku- wyjaśnia Krzysztof Kalita, kierownik Działu Technicznego Inoutic. - Dociera do nas wiele pozytywnych sygnałów od naszych Klientów, producentów okien, którzy po przeszkoleniu już korzystają z platformy Inoutic Online. Szczególnie doceniają oni funkcjonalność oraz intuicyjną nawigację systemu.

- Cieszy nas to, gdyż zależy nam na wdrażaniu innowacji nie tylko w zakresie produkcji, ale we wszystkich obszarach działania firmy. A kontakt z Klientem należy do najważniejszych z nich. Naszym celem jest oczywiście wytwarzanie najwyższej jakości profili PVC. Ale równie istotne jest wspomaganie w biznesie naszych Klientów. Ich sukces jest bowiem naszym sukcesem - dodaje Agnieszka Chocaj.

źródło: Inoutic / Deceuninck