PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-10-10
Drzwi do zadań specjalnych
Drzwi techniczne to drzwi do zadań specjalnych. Mają bowiem skutecznie chronić przed pożarem czy hałasem.

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

tel. 34 351 05 40
fax 34 353 56 02
biuro@invado.pl
www.invado.pl

» więcej o firmie

Odporne, a także zapewniające odpowiednią izolację akustyczną - drzwi techniczne Invado spełniają określone przepisami warunki bezpieczeństwa. Znajdują swoje zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej, ale także w prywatnych domach.


Drzwi techniczne to drzwi do zadań specjalnych. Mają bowiem skutecznie chronić przed pożarem czy hałasem. W budynkach prywatnych najlepiej sprawdzą się oddzielając część mieszkalną od gospodarczej. Warto pomyśleć o ich zamontowaniu np. w przejściu z garażu do domu lub piwnicy. Skrzydła drzwi technicznych Invado, w odróżnieniu od tych standardowych, zostały wyposażone w ognioodporne płyty i wkłady szklane, będące skuteczną barierą dla ognia. Są one bardzo szczelne i w razie pożaru zapobiegają nie tylko przedostaniu się płomieni, ale i dymu. W zależności od potrzeby można wybrać drzwi techniczne charakteryzujące się klasą odporności ogniotrwałej 30 lub 60  minut. Co nie bez znaczenia, aspekty techniczne nie zaburzyły troski o estetykę produktu. Dopracowane wzornictwo sprawia, że przejście z części gospodarczej domu będzie spójne z aranżacją pozostałych pomieszczeń. Wybór drzwi ułatwi szeroka oferta oklein i możliwość zastosowania listew dekoracyjnych  Completo.


Drzwi techniczne wykorzystywane są także w budynkach użyteczności publicznej. Ponieważ stanowią ważny element w systemie komunikacji, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych, muszą spełniać określone wymogi - być trwałe, ognioodporne oraz posiadać odpowiednie parametry akustyczne.

Cena: od 1 460,00 zł netto


źródło: Invado