PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-12-08
Szkło we wnętrzu inspiruje!
Szkło doda przestrzeni wytworności, a jednocześnie pozwoli na lepsze rozproszenie światła w pomieszczeniu, optycznie je powiększając i ożywiając całą kompozycję.

POL-SKONE Sp. z o.o.
ul. Lucyny Herc 8
20-328 Lublin

tel. 81 744 30 11
fax 81 744 24 89
poczta@pol-skone.pl
www.pol-skone.pl

» więcej o firmie

Szkło oferuje niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. To uniwersalny i ponadczasowy materiał, który podkreśla nowoczesny charakter wnętrza. Bogata oferta przeszkleń różnych modeli drzwi z firmy POL-SKONE inspiruje do wykreowania wyjątkowej i niepowtarzalnej przestrzeni.

W nowoczesnych aranżacjach wnętrz stosuje się coraz więcej szkła. Nic dziwnego - to materiał, który posiada wiele zalet i nie stawia praktycznie żadnych kompozycyjnych ograniczeń. Stąd coraz większa popularność i powszechność rozwiązań z jego zastosowaniem. Jest ono na tyle uniwersalne i wszechstronne, że można tworzyć z niego ściany, drzwi, fronty mebli czy balustrady. Jest wytrzymałe, a jednocześnie sprawia wrażenie lekkości. Przepuszcza światło, dzięki czemu przy umiejętnej aranżacji jesteśmy w stanie doświetlić oraz optycznie powiększyć pomieszczenie. O uniwersalności szkła świadczy także fakt, że można swobodnie łączyć je właściwie z wszystkimi materiałami. Zestawienie z metalem i betonem pozwoli wykreować nowoczesne i odważne wnętrze w industrialnym stylu. Natomiast chłód szkła w połączeniu z ciepłą barwą drewna stworzy ciekawą przestrzeń i wysunie na pierwszy plan pozostałe elementy aranżacji. W takim wnętrzu szkło stanowi jedynie dopełnienie, a nie motyw przewodni kompozycji.


Drzwi LUMEN w nowoczesnej aranżacji
Fot. POL-SKONE

Więcej przestrzeni

Moda na otwieranie wnętrz na otoczenie sprawiła, że trudno sobie dzisiaj wyobrazić nowoczesne wnętrze bez wielkoformatowych przeszkleń, które optycznie powiększają strefę mieszkalną. W takiej aranżacji najlepiej zastosować zdecydowane barwy, takie jak modne ostatnio połączenie czerni i bieli, uzupełniając je meblami o prostych bryłach. Całość stworzy modernistyczne wnętrze zgodnie z najnowszymi trendami. Taką śmiałą kompozycję doskonale uzupełnią drzwi LUMEN z oferty firmy POL-SKONE. Szklane skrzydło w jednym z 9 wzorów w różnorodnej palecie matowych i przeźroczystych dekorów: od gładkiego, poprzez minimalistyczne wąskie pionowe albo poziome pasy, aż po motywy roślinne i wyszukane ornamenty, będzie gustownym elementem dekoracyjnym. W zależności od wybranej kolorystyki skrzydła można dobrać szklenia w wersji biały lub brązowy mat ze szkła hartowanego o grubości 8 mm. Szeroki wybór przeszkleń i wykończenia pozwoli perfekcyjnie dopasować wygląd drzwi do nowoczesnego charakteru wnętrza.

Szykowne przeszklenia

Szkło znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w nowoczesnych wnętrzach, ale podkreśli również klasyczny i elegancki wystrój. Wspomniany materiał jest wtedy ozdobnym dodatkiem uzupełniającym aranżowaną przestrzeń, wnoszącym lekkość i niewymuszoną elegancję. Szkło doda przestrzeni wytworności, a jednocześnie pozwoli na lepsze rozproszenie światła w pomieszczeniu, optycznie je powiększając i ożywiając całą kompozycję. Drzwi SEMPRE VERSE występują w kilku układach szkleń - od wąskiego po wielkopowierzchniowe przeszklenie na całej długości skrzydła. Dostępne są ze szkłem mlecznym oraz z dekorem, który dodatkowo podkreśli elegancję pomieszczenia. Powierzchnia wykończona okleiną LAMISTONE lub SILKSTONE nada całej aranżacji prestiżowego wyglądu oraz szyku.

Ceny:
LUMEN, cena za skrzydło:
od 855 zł netto
SEMPRE VERSE, cena za skrzydło: od 486 zł netto

Zdjęcie główne:
Drzwi SEMPRE VERSE podkreślą elegancki wystrój wnętrza
Fot. POL-SKONEPOL-SKONE
Sp. z o.o. jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm branży stolarki budowlanej. Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, okna drewniane, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe  a także okiennice.

POL-SKONE jest obecna na polskim rynku od 1990 roku. Obecnie dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad 900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów. POL-SKONE posiada rozwiniętą sieć sprzedaży na terenie Polski, a także eksportuje swoje produkty do Czech, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Rumuni, Łotwy, Litwy, Włoch, Białorusi, Norwegi, Rosji, Francji, Niemiec i Holandii.

Celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. W roku 2000 firma uzyskała w placówce certyfikującej Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V. certyfikat na System Zapewnienia Jakości zgodny z normą ISO 9001, zaś w 2010 roku przeszła pozytywnie audyt na zgodność z normą PN EN ISO 9001:2009.

Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POL-SKONE zostały wielokrotnie docenione przez eksperckie gremia. Firma została dwukrotnie uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska" za serię drzwi wewnątrzlokalowych w 2001 roku oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu POL-SKONE FR w 2002 roku. Przedsiębiorstwo jest także zdobywcą wielu nagród targowych oraz posiadaczem Złotego Certyfikatu "Przedsiębiorstwo Fair Play" uzyskanego w 2001 roku.

Firma POL-SKONE opiera swoje działania na zrównoważonym rozwoju spełniając najwyższe standardy społeczne i środowiskowe na rynku. Jako jedna z nielicznych w Polsce otrzymała międzynarodowy Certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) świadczącym o odpowiedzialnym zarządzaniu gospodarką leśną. Firma POL-SKONE jest również zdobywcą odznaczenia "Zielona Marka", będącego niezależnym certyfikatem wyróżniającym przyjazne środowisku i człowiekowi produkty. Wyróżnienie podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych tym logotypem.

 źródło: Pol-Skone