PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-06-15
Bezpieczeństwo w designerskiej formie – klamki kodowe od YALE
Bezpieczne i wygodne rozwiązanie, spójna estetyka i nacisk położony na design - to właśnie kluczowe cechy nowych klamek kodowych YALE.

ASSA ABLOY Poland Sp. z o.o.
ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa

tel. 22 751 53 54
fax 22 751 53 56
biuro@assaabloy.com.pl
www.assaabloy.com.pl

» więcej o firmie

Bezpieczne i wygodne rozwiązanie, spójna estetyka i nacisk położony na design - to właśnie kluczowe cechy nowych klamek kodowych oferowanych przez YALE, jeden z kluczowych brandów firmy Assa Abloy. Asortyment producenta, obok klamek kodowych, obejmuje także opcję bez kodu, dzięki czemu możliwe jest wyposażenie wszystkich drzwi w produkty o tym samym wzornictwie.

Zachować spójność...

Podczas aranżacji wnętrz bardzo istotne jest zwrócenie uwagi na detale - nierzadko to one stają się wyróżnikiem wystroju, dlatego warto zwrócić uwagę na ich design. Ze względu na surowe, minimalistyczne wzornictwo i zastosowane materiały (wysokiej jakości stal nierdzewna i chromowany cynk), klamki kodowe YALE szczególnie dedykowane są osobom, które chcą urządzić pomieszczenia zgodnie z modnym, minimalistycznym stylem. W swojej ofercie, YALE posiada zarówno modele kodowe do drzwi, jak i okien - dzięki temu możliwe jest wyposażenie całych pomieszczeń w produkty spójne wzorniczo. Co równie istotne z punktu widzenia estetyki, klamki zasilane są bateriami - nie ma zatem potrzeby ukrywania okablowania. Design to jednak nie tylko wygląd, ale także funkcjonalność - produkt musi maksymalnie zwiększać komfort użytkowników. Klamki Yale to szereg innowacyjnych rozwiązań, m.in. możliwość dobrania 9 unikalnych kodów dla poszczególnych użytkowników, funkcja auto-blokady oraz czasowa blokada na okres 3 minut po pięciokrotnym błędnym wpisaniu kodu.

W domu i biurze

Klamka z wbudowanym zamkiem kodowym od Yale to uniwersalne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w biurach, sklepach czy gabinetach lekarskich. W każdym z tych miejsc znajdują się drzwi wewnętrzne lub okna, które wymagają większego zabezpieczenia. Użytkownik ma możliwość użycia kombinacji 4, 5 lub 6-cyfrowej, uniemożliwiając tym samym otwarcia okna (szczególnie istotne w przypadku posiadania małych dzieci) lub drzwi przez osoby nieupoważnione. 

W pokojach, które nie wymagają zwiększonych środków ostrożności, możliwe jest zamontowanie klamek tradycyjnych, wykonanych w tym samym stylu, co ich odpowiedniki na kod.


źródło: Abloy