PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-06-29
Niezawodność – najważniejsze kryterium wyboru dostawcy okuć
Niezawodność jest najważniejszym kryterium decydującym o wyborze dostawcy okuć z punktu widzenia polskich producentów stolarki.

ROTO Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 402
03-994 Warszawa

tel. 22 567 09 00
fax 22 567 09 59
info.pl@roto-frank.com
www.roto.pl

» więcej o firmie

Niezawodność jest najważniejszym kryterium decydującym o wyborze dostawcy okuć z punktu widzenia polskich producentów stolarki. Jest ona rozumiana jako niezawodność produktu z długą gwarancją oraz długotrwałe, bezbłędne działanie.

Taki wniosek sformułowała firma Malik Management Systeme ze szwajcarskiego St. Gallen na podstawie badań producentów stolarki okiennej przeprowadzonego w marcu i kwietniu  2015 roku na zlecenie Roto w Polsce. Producenci okien i drzwi zostali poproszeni o dokonanie wyboru cech produktu, cech serwisu oraz cech prestiżu decydujących o wyborze dostawcy okuć. Tuż za zdecydowanie najważniejszym kryterium - niezawodnością, znalazły się: na drugim miejscu marka produktu oraz stabilność partnerstwa - na trzecim.


Niezawodność , bezpieczeństwo i stabilność produktu to najważniejsze kryteria wyboru dostawcy okuć
Fot. Roto

Wśród czterech kolejnych najważniejszych kryteriów wskazanych przez producentów okien i drzwi tylko jeden odnosił się do jakości produktu (bezpieczeństwo/ stabilność produktu). Pozostałe trzy zaś to kryteria odnoszące się do „Cech serwisu", czyli dokładność dostaw, szybkość dostaw oraz wsparcie techniczne.

źródło: Roto