PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-07-07
Bagaż chroniony szyfrem – kłódki podróżne marki Yale
Firma Yale wprowadziła do swojej oferty nowoczesne kłódki podróżne, znacznie zwiększające bezpieczeństwo naszego bagażu.

ASSA ABLOY Poland Sp. z o.o.
ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa

tel. 22 751 53 54
fax 22 751 53 56
biuro@assaabloy.com.pl
www.assaabloy.com.pl

» więcej o firmie

Okres wakacyjny to czas licznych wyjazdów i podróży. Parkingi, dworce, porty, lotniska - po wszystkich tych miejscach wędrujemy z torbami, plecakami i walizkami. To niestety znakomita okazja dla złodziei, którzy mogą w tłumie szukać sposobności do kradzieży. Naprzeciw takim sytuacjom wychodzi firma Yale, oferując nowoczesne kłódki podróżne, znacznie zwiększające bezpieczeństwo naszego bagażu.

Bezpieczeństwo na szyfr

Kłódki podróżne Yale zabezpieczają bagaż poprzez spięcie suwaków zamków. Dzięki temu, przypadkowa osoba, która postanowiła przywłaszczyć sobie naszą torbę, nie będzie mogła szybko jej otworzyć. Kłódka zabezpieczona jest prostym w obsłudze, 3-cyfrowym zamknięciem szyfrowym, który możemy samodzielnie i wielokrotnie zmieniać. Pałąk wykonany jest z wysokiej jakości, niklowanej stali, a cynkowy korpus chroni ją przed korozją. Co istotne, długość kłódek została tak dobrana, aby pozwolić na komfortowe i swobodne spięcie suwaków zamków.

Bagaż wyróżniony kolorem

Kłódki podróżne Yale dostępne są kilku kolorach, m.in. czerwonym, żółtym, różowym, pomarańczowym i niebieskim. Mnogość barwnych wariantów wpływa nie tylko na estetykę produktu, ale także jego funkcjonalność - dużo łatwiej dostrzec nasz bagaż położony wśród innych. Wyróżnienie kolorem sprawia także, że łatwiej zapamiętać nasze torby - w razie przykrej konieczności, możemy spytać osoby postronne czy nie zwróciły uwagi na bagaż zabezpieczony jaskrawą kłódką.

Kłódka podróżna, YP2/23/128

Cena: 15,99 zł / dostępne w hipermarketach budowlanych

Więcej informacji: www.yalelock.pl


źródło: Abloy