PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-09-10
Wizjer Elektroniczny Gerda HD-43
Wizjer elektroniczny jest urządzeniem montowanym w miejsce tradycyjnego wizjera optycznego. Od strony zewnętrznej znajduje się przycisk dzwonka zintegrowanego ...

GERDA Sp. z o.o.
Sokołów, ul. Sokołowska 49
05-806 Komorów

tel. 22 329 10 30
fax 22 329 10 94
gerda.bh@gerda.pl
www.gerda.pl

» więcej o firmie

GERDA HD-43 posiada ekran znajdujący się od strony pomieszczenia, na którym widoczny jest obraz rejestrowany kamerą umieszczoną na zewnątrz. Od strony zewnętrznej znajduje się przycisk dzwonka zintegrowanego, którego naciśnięcie powoduje wyświetlenie obrazu, a także w przypadku wyposażenia wizjera w kartę pamięci micro SD, obraz zostaje zapamiętany i później można sprawdzić, kto dzwonił.

Dodatkowe wyposażenie kamery pozwala na obserwację otoczenia, nawet przy braku oświetlenia. Możliwe jest nagrywanie video obserwowanego terenu. Wizjer wyposażony jest w 2 akumulatory i ładowarkę, co pozwala na pracę, nawet przy braku zasilania prądem. Duży ekran o wymiarze 4,3'' zapewnia wyraźny obraz szerokiego pola widzenia przed drzwiami, co jest istotne dla osób niższych i dzieci, a także osób mających problemy ze wzrokiem. Naciśnięcie przycisku zasilania od wewnątrz umożliwia monitorowanie otoczenia.


Wizjer elektroniczny bez problemu montuje się w miejsce standardowego otworu pod wizjer optyczny. Wizjer Gerda HD-43 wyposażony jest w specjalną przedłużkę, umożliwiającą jego montaż w bardzo dużym zakresie grubości skrzydła drzwi, tj. od 35 do 100 mm.

Parametry:

  • średnica otworu montażowego 14/22 mm
  • zakres grubości skrzydła drzwi 35-100 mm
  • wymiary szer. x wys. x gł. mm
  • wielkość ekranu LCD 4,3"
  • kąt widzenia 120°
  • zdjęcia, automatyczny zapis obrazu inicjowany naciśnięciem przycisku dzwonka - konieczne wyposażenie urządzenia w kartę microSD (brak w zestawie) o maksymalnej pojemności 32 GB)
  • nagrywanie video
  • zasilanie, akumulatory dostarczane wraz z wizjerem + ładowarka

źródło: Gerda