PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-11-24
Otwarcie na odcisk palca – designerskie rozwiązanie od Yale
Zamek marki Yale, który umożliwia dostęp do wnętrza poprzez weryfikację odcisku palca to rozwiązanie nie tylko proste i intuicyjne ...

ASSA ABLOY Poland Sp. z o.o.
ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa

tel. 22 751 53 54
fax 22 751 53 56
biuro@assaabloy.com.pl
www.assaabloy.com.pl

» więcej o firmie

Zamki biometryczne niegdyś kojarzyły się głównie z wielkimi biurowcami i korporacjami. Z dobrodziejstw i wygody nowoczesnej technologii możemy jednak korzystać także we własnym domu. Zamek marki Yale, który umożliwia dostęp do wnętrza poprzez weryfikację odcisku palca to rozwiązanie nie tylko proste i intuicyjne w obsłudze, ale przede wszystkim bardzo bezpieczne.

Pozbyć się kluczy

Model YDR 4110 to zamek biometryczny marki Yale, jednej z najbardziej renomowanych międzynarodowych marek w branży zabezpieczeń. W urządzenie wbudowany został czytnik linii papilarnych, który skanuje i weryfikuje odcisk palca osoby chcącej dostać się do pomieszczenia, na podstawie porównania z wzorcami zgromadzonymi w bazie. Jeśli następuje zgodność - drzwi są szybko otwierane za pomocą elektronicznego impulsu. Zamek posiada dodatkowo możliwość otwierania drzwi za pomocą numeru PIN, który może sobie liczyć od 6-12 cyfr. YDM 4410 wyposażono również w funkcje alarmowe - w przypadku próby zniszczenia zamka, automatycznie włącza się alarm o natężeniu sięgającym 80 dB. Co jeszcze? Funkcja automatycznego zamykania, a także wykrywania domknięcia skrzydła i natychmiastowego ryglowania drzwi.

Nie tylko funkcjonalność

Zamek YDR 4110 cechuje nie tylko wysoka funkcjonalność ale także nowoczesny, wyjątkowy design. Eleganckie, czarne szkło w połączeniu z nierdzewną stalą i klawiaturą widoczną po zbliżeniu dłoni sprawiają, że całość prezentuje się nowocześnie i bardzo stylowo. Zamek Yale nadaje się do zabezpieczania wejść w biurach, ale także mieszkaniach i domach. Został tak zaprojektowany, aby można go było zamontować na drzwiach stalowych lub drewnianych o grubości skrzydła od 35 do 110 mm.


Wymiary urządzenia wynoszą: 19 mm x 65 mm x 160 mm.

Cena: ok. 1598 zł

Zdjęcie główne:
Model YDR 4110
Fot. Yale
 
źródło: Abloy