PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-12-04
Moc tytanu z DEWALT®
DEWALT® rozszerza gamę akcesoriów EXTREME® IMPACT o wiertła do metalu i stali nierdzewnej. Powleczone tytanowym płaszczem, posiadają ...

DEWALT
ul. Postępu 21 D
02-676 Warszawa

tel. 22 464 27 00
reception.warsaw@sbdinc.com
www.dewalt.pl

» więcej o firmie

DEWALT® rozszerza gamę akcesoriów EXTREME® IMPACT o wiertła do metalu i stali nierdzewnej. Powleczone tytanowym płaszczem, posiadają wzmocniony rdzeń i jednoelementową budowę zmniejszającą zużycie i zwiększającą niezawodność. Przyspieszają i ułatwiają długotrwałą pracę w metalu.

Długotrwałe wiercenie w metalu jest testem sprawności nie tylko dla elektronarzędzi. Również używane akcesoria mają duży wpływ na to, czy praca będzie wykonana dobrze i sprawnie oraz bez potrzeby ciągłego wymieniania wierteł. Dlatego DEWALT® przygotował uzupełnienie serii EXTREME® IMPACT dla fachowców z branży budowlanej i remontowej, którzy szybko i perfekcyjnie chcą wykonywać swoje zadania.

Nowe wiertła z tytanową powłoką i wzmocnionym rdzeniem zapewniają dwukrotnie dłuższą żywotność w porównaniu do oksydowanych wierteł DEWALT®. Innowacyjna końcówka prowadząca Pilot Point® posiada dokładnie wycięte, 4-stronne ostrze, które uniemożliwia ześlizgnięcie się z kierunku wiercenia. Pozwala to zwiększyć precyzję oraz przyspieszyć penetrację materiału, a dzięki mniejszej awaryjności wyeliminować przestoje i zwiększyć bezpieczeństwo pracy.

Zestawy wierteł EXTREME® IMPACT są dostępne w renomowanych sklepach remontowo-budowlanych w całej Polsce.Z ponad 90-letnim doświadczeniem w projektowaniu i dostarczaniu światowej klasy rozwiązań dla budownictwa firma DEWALT reprezentuje takie wartości jak niezawodność, innowacyjność i wydajność. Narzędzia z logiem DEWALT to gwarancja wytrzymałości : testowane w najbardziej ekstremalnych warunkach spełnią oczekiwania każdego profesjonalisty. Taka reputacja firmy DEWALT została zdobyta dzięki nieustannemu zaangażowaniu w dostarczanie produktów najlepszych w swojej klasie i jednocześnie bezpiecznych dla użytkowników. Oferta DEWALT obejmuje pełną gamę sieciowych i akumulatorowych elektronarzędzi oraz akcesoriów i oprzyrządowania, systemów przechowywania, narzędzi laserowych i wiele innych. DEWALT zapewnia również jedną z najlepszych i najbardziej rozbudowanych na świecie sieci punktów serwisowych.

źródło: DeWALT