PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-12-16
Jeden akumulator by wszystkie włączyć
Nowa seria 6 urządzeń BLACK+DECKERTM bez akumulatora spełni marzenia o przyjemnym i tanim majsterkowaniu.

Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o.
ul. Postępu 21D
02-676 Warszawa

tel. 22 464 27 00
fax 22 464 27 01
reception.warsaw@sbdinc.com
www.stanleyworks.pl

» więcej o firmie

Nowa seria 6 urządzeń BLACK+DECKERTM bez akumulatora spełni marzenia o przyjemnym i tanim majsterkowaniu. Dostępne bez baterii wiertarko-wkrętarki z udarem lub bez, zakrętarka, pilarki szablowa i tarczowa, a także latarka pozwolą uzupełnić zbiór narzędzi i cieszyć się nowymi możliwościami majsterkowania. Wystarczy jeden akumulator by wszystkie włączyć.

Długie zimowe wieczory to idealny czas na próbowanie swoich sił w majsterkowaniu i sprawiających wiele przyjemności pracach rzemieślniczych. Jednak kompletowanie elektronarzędzi, każdego z własnym akumulatorem, wymaga większych nakładów finansowych. Dlatego BLACK+DECKERTM rozszerza serię elektronarzędzi bez baterii. Wystarczy jeden akumulator 18V by wszystkie włączyć. I zaoszczędzić.

Moc akumulatorów

Do elektronarzędzi akumulatorowych potrzebne jest odpowiednie zasilanie. Rozwiązanie BLACK+DECKERTM to akumulatory 1,5 Ah i 2 Ah lub ładowarka z akumulatorem 1,5 Ah. Wszystkie urządzenia z nowej serii posiadają system szybkiego wsuwanego mocowania akumulatora. Akumulator dostępny w zestawie z ładowarką wielonapięciową w cenie 299 zł brutto. Sama ładowarka w cenie 129zł brutto.

Niech się stanie światłość!

Długie jesienne wieczory w warsztacie rozświetli ogumowana latarka BLACK+DECKERTM BDCF18. Umożliwia pracę do 11 godzin na jednym naładowaniu, dając solidny strumień światła z 12 diod LED. Dostosowanie kąta oświetlenia ułatwia obrotowa głowica i wyprofilowana rękojeść, która pozwala postawić latarkę na boku.Waży zaledwie 0,24 kg. Dostępna bez akumulatora i ładowarki w cenie 129 zł brutto.

Niezawodna pilarka szablowa

Do cięcia materiałów drewnianych, metalowych czy tworzyw sztucznych świetnie nada się pilarka szablowa BDCR18N. Pracuje z prędkością do 3000 obr./min, a jej użycie ułatwia beznarzędziowa wymiana ostrza oraz kompaktowa, ogumowana obudowa. Idealnie sprawdzi się do prac na świeżym powietrzu. Dostępna z akumulatorem i ładowarką w cenie 549 zł lub osobno w cenie 329 zł brutto.

Wkręcaj, wwiercaj i zakręcaj!

Wiertarko-wkrętarka BDCDD18No 10 ustawieniach momentu obrotowego, ważąca tylko 1 kg, ułatwia pracę w drewnie i metalu. To 1-biegowe urządzenie jest podstawą wielu domowych prac - skręcania i naprawy mebli, czy majsterkowania. Jeżeli jednak potrzeba większej prędkość, wzmocnionej udarem, dobrym wyborem będzie BDCH188N. Potężna wiertarko-wkrętarka posiadająca 2 biegi i 11 ustawień prędkości obrotu poradzi sobie z cięższymi zadaniami. Jej moc pozwala na wiercenie w drewnie, metalu i murach. Obydwa produkty można nabyć osobno bez akumulatorów lub w zestawie (BDCDDIM18B) z akumulatorami 1,5 Ah i ładowarką. Dobrym uzupełnieniem tego zestawu jest zakrętarka udarowa BDCIM18N, dzięki której bez wysiłku można usunąć każdą starą śrubę czy wkręt. Wiertarko wkrętarka bez akumulatora i ładowarki dostępna w cenie 219 zł brutto, wiertarko-wkrętarka udarowa bez akumulatora i ładowarki dostępna w cenie 269 zł brutto. Zakrętarka udarowa dostępna w cenie 329 zł brutto bez akumulatora i ładowarki lub w zestawie z wiertarko-wkrętarką, 2 akumulatorami i ładowarką w cenie brutto 899 zł.

Niezawodna pilarka tarczowa

Pilarka tarczowa BDCCS18N BLACK+DECKERTM waży zaledwie 2,5 kg i pozwala na prostopadłe cięcie na głębokość do 43 mm i ukośne pod kątem 45° do 35 mm. Dwie antypoślizgowe rękojeści pozwalają na dokładną kontrolę cięcia, a specjalne rozwiązania wydmuchujące pył czynią pracę czystą i precyzyjną. Dostępna w cenie 599 zł brutto wraz z akumulatorem i ładowarką lub osobno w cenie 379 zł brutto.


Firma Stanley Black & Decker

to globalny producent narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz akcesoriów i systemów przechowywania, a także dostawca innowacyjnych rozwiązań dla bezpieczeństwa, ochrony zdrowia czy infrastruktury. Od 1843 roku firma zapewnia przedsiębiorstwom przemysłowym,  profesjonalistom i indywidualnym konsumentom najwyższej jakości, nowatorskie, mocne narzędzia, które pomagają budować, naprawiać i chronić najważniejsze ich projekty. Firma Stanley Black & Decker dąży do doskonałości zobowiązując się do prowadzenia zrównoważonej polityki gospodarczej oraz ochrony środowiska naturalnego dla poprawy jakości życia swoich klientów i społeczności, w których żyją. Stanley Black & Decker ma swoją siedzibę w Connecticut w Stanach Zjednoczonych i zatrudnia około 50.700 pracowników na całym świecie . W zeszłym roku zanotowano przychód na poziomie 11 mld dolarów.

 Informacje o firmie Stanley Black & Decker

Firma Stanley Black & Decker powstała w 2010 roku w wyniku połączenia dwóch wiodących firm z branży narzędziowej i elektronarzędziowej - Stanley Works i Black & Decker.

Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 170 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku.

W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley'a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom - dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu.

Black & Decker jest największym na świecie producentem elektronarzędzi i akcesoriów. Firma powstała w 1910 roku w Baltimore w Stanach Zjednoczonych. Zarówno w U.S.A. jak i na całym świecie zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży produktów tego rodzaju przeznaczonych do użytku domowego, do pracy w rzemiośle oraz w przemyśle. W niemal połowie ze 100 krajów, w których rozprowadzane są produkty Black & Decker mają one czołowy udział w swojej kategorii na rynku. Produkty firmy Black & Decker oferowane są pod markami: Black & Decker, DeWalt, Porter-Cable, Emhart Teknologies, Kwikset, Baldwin i Price Pfister.

źródło: Stanley