PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-01-07
Nowość! Wydajność, trwałość, wygoda – wkrętarko-wiertarka Panasonic PAEY 74A2 LJ2G w ofercie firmy
Wkrętarko-wiertarka Panasonic PAEY 74A2 LJ2G to zaawansowane technologicznie urządzenie ...

LŁ Sp. z o.o. sp. k.
Byków, ul. Wrocławska 43
55-095 Mirków

tel. 71 398 08 00
fax 71 398 08 02
firma@langelukaszuk.pl
www.langelukaszuk.pl

» więcej o firmie
Marka Panasonic wprowadziła do swojej najnowszej akumulatorowej wkrętarko-wiertarki PAEY 74A2 LJ2G szereg praktycznych usprawnień, aby maksymalnie podnieść komfort pracy z urządzeniem. Dzięki temu nawet długo wykonywane czynności nie okażą się obciążające dla użytkownika, a prace budowlane będą postępowały wyjątkowo sprawnie.

Wkrętarko-wiertarka Panasonic PAEY 74A2 LJ2G to zaawansowane technologicznie urządzenie, z szeregiem najnowszych usprawnień i praktycznych funkcji. Posiada klasyczną obudowę w kształcie litery T oraz wygodny układ pistoletowy, a nowy Carbon design ucieszy oko właściciela. Doskonale dopasowuje się do ręki użytkownika, a jej niewielka waga - 2,05 kg z baterią 18V oraz kompaktowe wymiary - pozwalają na komfortowe prowadzenie wykonywanych prac. Łatwa w obsłudze i funkcjonalna będzie idealnym towarzyszem nie tylko wykwalifikowanego fachowca, ale również domowego majsterkowicza.


Przede wszystkim funkcjonalność

Wkrętarko-wiertarka Panasonic PAEY 74A2 LJ2G posiada unikalną właściwość - system Dual Voltage, który umożliwia zasilanie urządzenia bateriami o mocy 18 V lub 14,4 V. Jest jedną wielu maszyn tego typu w katalogu Panasonic, dzięki czemu użytkownik ma możliwość w pełni elastycznej rozbudowy bazy maszynowej, niezależnie jakie narzędzia już posiada. Nowy, większy, niezwykle efektywny i solidny akumulator narzędzia 5,0 Ah wyposażono w niespotykanie rozbudowaną elektronikę kontrolną, aby zapewnić długotrwałą, bezpieczną, a jednocześnie wydajną eksploatację. Warto zwrócić uwagę na to, że nowa wkrętarko-wiertarka marki Panasonic ma wbudowany silnik bezszczotkowy, którego główną zaletą jest zdwojona trwałość, duża wydajność i wyjątkowa niezawodność w porównaniu do silników szczotkowych. Tak dobre parametry udało się osiągnąć dzięki wyeliminowaniu szczotek, które są najczęstszą przyczyną awarii oraz najszybciej zużywającym się elementem mechanicznym silnika. Należy wspomnieć, że pełna kontrola urządzenia i brak strat energii to również istotne cechy silnika bezszczotkowego. Nowy włącznik spustowy zastosowany we wkrętarko-wiertarce Panasonic PAEY 74A2 LJ2G zapewnia dwukrotnie wyższą trwałość niż w innych rozwiązaniach oraz całkowicie eliminuje starty energii i awarie. Elektronicznie ustawiana prędkość obrotowa narzędzia nie ma wpływu na moment obrotowy. Na każdej prędkości pracuje równie wydajnie, z maksymalną siłą wkręcania. Dzięki temu wykluczone zostały zagrożenia jednocześnie dla maszyny, materiału, jak i użytkownika. Profesjonalny bezkluczykowy uchwyt wiertarski narzędzia posiada wkładki z wolframu, gwarantujące maksymalną żywotność i większą pewność mocowania osprzętu. Urządzenia marki Panasonic wyróżnia także technologia IP, czyli Intelligent Protection, co sygnalizuje najwyższą wytrzymałość urządzenia na czynniki niszczące, takie jak kurz czy wilgoć. Aby zapewnić dobrą widoczność w czasie wiercenia, niezależnie od miejsca, w którym je wykonujemy, wkrętarko-wiertarka Panasonic PAEY 74A2 LJ2G posiada wbudowaną diodę LED. W zestawie razem z narzędziem otrzymamy dwie baterie EY 9L54 B, ładowarkę EY 0L82 B, a także pakowną walizkę.


Wszystkie remonty, niezależnie od ich zaawansowania, wymagają odpowiedniego sprzętu. Wkrętarko-wiertarka Panasonic PAEY 74A2 LJ2G - nowość w ofercie LŁ -  sprosta wymaganiom nie tylko domowych majsterkowiczów, ale również profesjonalistów. To kompaktowe urządzenie kryje w sobie wiele funkcji niezwykle przydatnych podczas prac remontowych.

Wkrętarko-wiertarka Panasonic PAEY 74A2 ceny netto:

  • 1729,00 PAEY 74A2 LJ2G (2 baterie 5,0 Ah)
  • 1299,00 PAEY 74A2 PN2G (2 baterie 3,0 Ah)
  • 739,00 PAEY 74A2 X (bez baterii, ładowarki i walizki - wersja basic)

Producent: Panasonic 

Dystrybutor: LŁ www.langelukaszuk.pl***

Panasonic Electric Works Europe AG, zlokalizowane w Holzkirchen (Górna Bawaria, Niemcy), jest europejską centralą firmy Panasonic Corporation's Industrial Devices, kompleksowego dostawcy produktów z zakresu automatyki przemysłowej, podzespołów elektronicznych i przemysłowych. Przez niemal pół wieku projektuje i produkuje, we współpracy z europejskimi odbiorcami, nowoczesne komponenty elektroniczne i elektrotechniczne najwyższej jakości. Ponad 300 pracowników w Holzkirchen zapewnia wsparcie technologiczne, dopasowując optymalne rozwiązania najbardziej wymagającym odbiorcom w całej Europie. Cechami charakterystycznymi Panasonic Electric Works AG są: bliska współpraca, najwyższej jakości doradztwo, wieloletnie zobowiązania wobec najbardziej wymagających klientów w Europie. Na całym Świecie korporacja Panasonic posiada 150 zakładów oraz filii wytwórczych, dając zatrudnienie niemal 300 000 osób, osiągając roczny obrót ok. 57,7 mld Euro w (2013/14).

Już ponad 35 lat Panasonic produkuje i rozwija gamę profesjonalnych elektronarzędzi bezprzewodowych, zaprojektowanych do zastosowań w przemyśle, przez profesjonalnych rzemieślników i wykonawców usług wymagających najwyższej jakości i dokładności.

Dzięki innowacyjnej technologii, ergonomicznym rozmiarom, spełnieniu rygorystycznych wymagań dotyczących trwałości, wytrzymałości, odporności na pył i wilgoć, produkty Panasonic zdobyły sobie wielu zadowolonych klientów na całym Świecie. Podczas projektowania i unowocześniania narzędzi producent skupia się na urządzeniach, które mogą znosić ekstremalnie trudne warunki na placach budów, w ruchu ciągłym na taśmach montażowych w przemyśle, w warunkach wysokiej wilgotności czy zapylenia (np. w kopalni, na platformach wiertniczych, montażu kanalizacji i wielu innych).

Od stycznia 2012 europejskie centrum dystrybucji zostało włączone do Panasonic Electric Works Europe AG. Latem 2015 roku LŁ sp. z o.o. rozpoczęła dystrybucję elektronarzędzi akumulatorowych Panasonic w Polsce.