PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-01-28
Drzwi Flavio – prosty wybór, wiele zastosowań
Do 31 marca 2016 roku trwa promocja na zakup skrzydeł wewnętrznych przylgowych Flavio wraz z ościeżnicami.

Stolbud Włoszczowa S.A. / KORONEA Group
ul. Jędrzejowska 74
29-100 Włoszczowa

tel. 41 388 22 20
fax 41 388 22 11
wloszczowa@stolbud.pl
www.stolbud.pl

» więcej o firmie

Urządzając dom czy mieszkanie poszukujemy rozwiązań uniwersalnych, a zarazem zróżnicowanych, uwzględniających funkcje pomieszczeń. Rozwiązań estetycznych i tworzących kompozycję spójną stylistycznie w pokoju czy łazience, ale także w całej przestrzeni mieszkalnej. Kryteria doboru drzwi do pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki, pomieszczenia gospodarczego będą inne dla każdego z nich, a jednak możemy zadbać o harmonię we wnętrzu wybierając drzwi, które z jednej strony zapewnią doskonałe parametry użytkowe, z drugiej zaś wizerunek mieszkania urządzonego ze smakiem.

Forma i funkcja

Jakie to rozwiązania? Przede wszystkim mówimy o drzwiach panelowych, w których konstrukcja skrzydeł może być oparta na dwóch pionowych i dwóch poziomych ramiakach wykonanych z drewna połączonego z płytą MDF lub z płyty MDF. Pomiędzy ramiakami pionowymi, w zależności od wzoru skrzydła, umieszczane są wypełnienia w postaci szkła lub szczeblin z płyty MDF. Solidna, klejona i łączona czopowo rama nie odkształca się i nie kurczy pod wpływem zmian wilgotności powietrza. Stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Ona sprawia też, że drzwi mogą występować zarówno w wersji pełnej - do przedsionka, do gabinetu, pomieszczenia gospodarczego, jak również przeszklonej - do pokoju dziennego, salonu, łazienki. Modele pełne doskonale zadbają o naszą prywatność, przeszklone - na przykład doświetlą wnętrze. Na zdjęciach prezentujemy model Flavio z oferty Stolbud Włoszczowa w różnych zastosowaniach.


Efektowne przeszklenia do pokoju dziennego

Kombinacja przeszkleń i szczeblin wkomponowanych poziomo w konstrukcję drzwi nadaje im lekkości i doświetla wnętrze oraz sprawia, że drzwi idealnie pasują do salonu i pokoju dziennego. Układ jednej, dwóch, trzech lub maksymalnie czterech powierzchni szklanych stanowi dekoracyjny element, tak istotny w stylowej, jak i nowoczesnej aranżacji. Warto zwrócić uwagę na drzwi, w których przeszklenia wykonane są według najnowszej technologii, bez ramek, z bezpiecznego szkła satinato.

Drzwi do łazienki

Powinny zapewniać komfort i prawidłową wentylację, mogą też częściowo doświetlać pomieszczenie. Priorytetowy jest jednak swobodny przepływ powietrza ze względu na negatywne działanie wilgoci na nasz organizm oraz pracę urządzeń, na przykład piecyka gazowego. W tym celu powinniśmy wybierać drzwi z kratką lub tulejami wentylacyjnymi w dolnej części skrzydła. Innym, bardziej estetycznym rozwiązaniem jest przycięcie drzwi na dole, tak aby szczelina pomiędzy ich skrzydłem a podłogą umożliwiała dobrą cyrkulację powietrza.

Najmodniejsze kolory i wzory

Drzwi pełne lub przeszklone, z odpowiednio dobraną ościeżnicą, z  elegancką galanterią w postaci gustownej klamki, zawiasów i praktycznego zamka będą świetnym dopełnieniem aranżacji domu i mieszkania pod warunkiem, że umiejętnie wybierzemy ich kolorystykę. Najmodniejsze okleiny w tym sezonie to Lamisoft z efektem 3D, w kolorze dąb srebrny bielony oraz dąb szlachetny, a także w kolorze białym, w okleinie Decor. Wszystkie dostępne są w kolekcji Flavio, ponadto wiele innych rodzajów wykończeń - od oklein po forniry. Każde z nich występuje w kilku lub kilkunastu wybarwieniach pozwalając na idealne połączenie drzwi z pozostałymi elementami pomieszczenia: meblami, podłogą czy też oknami.

Zapraszamy na zakupy - promocja!

A teraz najważniejsza informacja dla planujących zakupy! Do 31 marca 2016 roku trwa promocja na zakup skrzydeł wewnętrznych przylgowych Flavio wraz z ościeżnicami. Promocją objęte są wybrane modele drzwi: pełne A.4.0, łazienkowe A4.2 oraz przeszklone A.4.4, w okleinie Lamisoft z efektem 3D, w kolorze dąb srebrny bielony i dąb szlachetny oraz w okleinie Decor  w kolorze białym. Rabat dotyczy również ościeżnic typu E/W, w zakresie od B do K, w takim samym wykończeniu jak skrzydła drzwiowe Flavio.


Podczas prac remontowo - budowlanych liczy się jak najkrótszy czas od momentu złożenia zamówienia do dostawy towaru. Wiemy jakie to dla Państwa ważne, dlatego wybierając drzwi Flavio z oferty promocyjnej otrzymujecie dodatkowo gwarancję 10-dniowego terminu realizacji. (15-dniowy z dostawą na miejsce). Mamy nadzieję, że dzięki tak atrakcyjnym warunkom w prosty sposób skompletujecie drzwi do całego domu!

Informacje o promocji dostępne są w Salonach oraz Punktach Sprzedaży Stolbud Włoszczowa na terenie całej Polski.

źródło: Stolbud Włoszczowa/ KORONEA Group, www.stolbud.pl