PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-01-29
ABLOY CLIQ CONNECT – aplikacja przyszłości
Aplikacja ABLOY CLIQ CONNECT to nowatorskie rozwiązanie, które pozwala na szybkie nadanie lub usunięcie uprawnień na kluczu użytkownika.

ASSA ABLOY Poland Sp. z o.o.
ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa

tel. 22 751 53 54
fax 22 751 53 56
biuro@assaabloy.com.pl
www.assaabloy.com.pl

» więcej o firmie
Przygotowana przez inżynierów Assa Abloy koncepcja opiera się na możliwości zdalnego uaktualniania dostępu do kluczy. Program jest niezwykle łatwy w instalacji oraz obsłudze i przynosi wiele korzyści zarówno jego użytkownikowi, jak i nadzorującemu go administratorowi. Rozwiązanie wprowadzone przez firmę Assa Abloy to jedno z pierwszych tego typu na rynku.

Rozwiązanie jutra dostępne już dziś!


ABLOY CLIQ CONNECT to mobilna aplikacja pozwalająca użytkownikowi w dowolnym miejscu i czasie pobierać oraz aktualizować uprawnienia dostępu na swoim kluczu. Niezbędny do tej pory mobilny programator zostaje zastąpiony przez smartfon z aplikacją CLIQ CONNECT, która przesyłając aktualizacje bezpośrednio na klucz umożliwia natychmiastowe otwarcie zabezpieczonych przejść. Co ważne - nowa koncepcja daje możliwość podwójnej autoryzacji wejścia, jak również pozwala wprowadzać bardziej restrykcyjne czasowe ograniczenia ważności klucza. Aplikacja to także wygodne narzędzie dla administratora, a wszystko za sprawą aktualizacji ścieżki kontrolnej przesyłanej z klucza na serwer podczas aktualizacji. Technologia ABLOY PROTEC2 CLIQ z wykorzystaniem aplikacji CLIQ CONNECT to kompleksowe rozwiązanie mechatroniczne, sprawdzające się zarówno w małych, jak i bardzo dużych systemach. Aplikacja działa w systemie BLU (Bluetooth Low Energy), którego wyznacznikiem jest mały pobór mocy oraz szybki dostęp do danych.

Kompatybilność: system Android, iOS 8.0 lub późniejszy, iPhone, iPad, oraz iPod touch.

Rozmiar: 2,6 MB

źródło: Assa Abloy