PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-02-16
Największa moc do najbardziej wymagających zastosowań
DEWALT® poszerza linię elektronarzędzi XR® Brushless o trzy nowe modele. Wiertarko-wkrętarki z udarem i bez udaru oraz ...

DEWALT
ul. Postępu 21 D
02-676 Warszawa

tel. 22 464 27 00
reception.warsaw@sbdinc.com
www.dewalt.pl

» więcej o firmie

DEWALT® poszerza linię elektronarzędzi XR® Brushless o trzy nowe modele. Wiertarko-wkrętarki z udarem i bez udaru oraz zakrętarki udarowe zapewniają użytkownikom lepszą wydajność, kontrolę i ergonomię pracy.

Badania firmy DEWALT® pokazują, że sprzedawcy oraz fachowcy wykonujący prace w zakresie wiercenia i wkręcania, poszukują niezawodnych i mocnych narzędzi, które są jednocześnie łatwe w obsłudze i dobrze zaprojektowane. Dlatego firma DEWALT ®zdecydowała się rozszerzyć swoją linię elektronarzędzi z 18-woltowym akumulatorem Li-Ion i silnikiem bezszczotkowym, XR® Brushless, o jeszcze bardziej wydajne modele tej klasy: DCD791 (wiertarko-wkrętarka bez udaru), DCD796 (wiertarko-wkrętarka z udarem) oraz DCF887 (zakrętarka udarowa).


„Moc, która nie wystarcza do realizacji najtrudniejszych zadań, zbyt słaba widoczność pola pracy oraz zbyt duży rozmiar narzędzi, utrudniający wykonywanie precyzyjnych prac - to powszechne problemy współczesnych fachowców. Najnowsze modele elektronarzędzi z linii XR® Brushless marki DEWALT® to niezwykle wytrzymałe i niezawodne urządzenia, które odpowiadają na te kluczowe potrzeby użytkowników. Większa wydajność i lepsza kontrola, skoncentrowane oświetlenie LED oraz mniejsze wymiary narzędzi pozwalają na zwiększenie produktywności we wszystkich zadaniach związanych z wierceniem i wkręcaniem." - podsumowuje Tomasz Szczygieł CEE Product Manager Professional Power Tools & Accessories.


Zwiększona moc i szybkość działania

Profesjonaliści docenią zwiększoną moc narzędzi z linii XR® Brushless, która pozwala na szybszą i bardziej wydajną pracę oraz umożliwia wykorzystanie narzędzi w zastosowaniach, w których ważny jest wysoki moment obrotowy.

Poprawa ergonomii

Design nowych modeli jest lżejszy, bardziej kompaktowy i zrównoważony. Wiertarko-wkrętarka i zakrętarka udarowa zostały skrócone odpowiednio o 7 i 6 milimetrów. To rozwiązanie ułatwia pracę w ciasnych i trudno dostępnych przestrzeniach niż dotychczas. Narzędzia są wytrzymałe i niezawodne, dzięki czemu korzystająca z nich firma nie naraża się na koszty przestojów.


Lepsza widoczność pola pracy

Bardzo jasne, skoncentrowane oświetlenie LED w modelach DCD791 i DCD796 zostało skonstruowane tak, by redukować strefę cienia wokół pola pracy. Oświetlenie o natężeniu 60 lumenów (na najwyższym z trzech dostępnych poziomów intensywności) z funkcją opóźnienia wygaszenia o aż 20 minut (możliwość zastosowania jako latarki) gwarantuje lepszą widoczność pola pracy, co przyczynia się do zwiększenia produktywności.

Lepsza kontrola przy różnych zastosowaniach

By móc lepiej kontrolować siłę udaru, operatorzy zakrętarki udarowej DCF887 mogą skorzystać z trzech różnych ustawień, w tym "Precision Drive" do prac wymagających większej precyzji. To rozwiązanie zapewnia użytkownikom optymalną prędkość obrotów, dzięki czemu unikają oni zbyt silnego przykręcania śrub, odpryskiwania lub uszkodzenia materiału. Z kolei wysoka siła udaru urządzenia ma przełożenie na jego moment obrotowy i tempo działania, co umożliwia szybsze ukończenie nawet najtrudniejszych prac.


Nowe elektronarzędzia DEWALT® dostępne w renomowanych sklepach budowlanych w całym kraju w sugerowanych cenach detalicznych: DCD791 (wiertarko-wkrętarka bez udaru) 732 - 1581 zł (w zależności od zestawu), DCD796 (wiertarko-wkrętarka z udarem) 843 - 1962 zł zł (w zależności od zestawu) oraz DCF887 (zakrętarka udarowa) 732 - 1888 zł (w zależności od zestawu).
Z ponad 90-letnim doświadczeniem w projektowaniu i dostarczaniu światowej klasy rozwiązań dla budownictwa firma DEWALT reprezentuje takie wartości jak niezawodność, innowacyjność i wydajność. Narzędzia z logiem DEWALT to gwarancja wytrzymałości : testowane w najbardziej ekstremalnych warunkach spełnią oczekiwania każdego profesjonalisty. Taka reputacja firmy DEWALT została zdobyta dzięki nieustannemu zaangażowaniu w dostarczanie produktów najlepszych w swojej klasie i jednocześnie bezpiecznych dla użytkowników. Oferta DEWALT obejmuje pełną gamę sieciowych i akumulatorowych elektronarzędzi oraz akcesoriów i oprzyrządowania, systemów przechowywania, narzędzi laserowych i wiele innych. DEWALT zapewnia również jedną z najlepszych i najbardziej rozbudowanych na świecie sieci punktów serwisowych.

źródło: DeWALT