PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-04-07
Amberline na targach Frontale 2016
W marcu bieżącego roku AMBERLINE po raz kolejny wystawiło się na najważniejszych dla branży okiennej targach, które miały miejsce w Norymberdze w Niemczech.

Amberline Sp. z o.o.
ul. Krzysztofa Kolumba 20
78-100 Kołobrzeg

tel. 94 355 18 20
fax 94 355 18 21
info@amberline.eu
www.amberline.eu

» więcej o firmie

Podobnie jak dwa lata temu stoisko AMBERLINE wyróżniało się oryginalną architekturą, która podkreślała przede wszystkim najwyższą jakość i artyzm OKIEN Z PÓŁNOCY.

Producent okien z Kołobrzegu przedstawił na swoim stoisku kilka premierowych produktów. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się produkty wpisujące się architektoniczny trend otwartych przestrzeni i minimalistycznego wzornictwa. Produkty, przy których można było spotkać największe tłumy to m.in.:

AMBERVIEW - dwutorowe aluminiowe drzwi przesuwne w wąskiej ramie z imponującym przeszkleniem, o wymiarach 5 m szerokości i 3 metry wysokości,

oraz

ARTLINE - dizajnerskie okno PVC z optycznie niewidoczną ramą, maksymalnie możliwym przeszkleniem, z aluminiowa nakładką oraz kolorem po wewnętrznej stronie ramy.

Na targach Frontale po raz pierwszy został zaprezentowany opatentowany przez Amberline produkt - AMBERAFE ALU, tj. pierwsze aluminiowe okno z funkcją automatycznego wietrzenia przez 6 mm szczelinę na całym obwodzie skrzydła.

Odwiedzający stoisko AMBERLINE mieli też okazję poznać premierowe modele aluminiowych drzwi zewnętrznych, w tym model zaprojektowany przez Sabine Bischof, nagrodzony prestiżowym wyróżnieniem IKONA DIZAJNU 2016.


Unikatem na skalę całego wydarzenia było prawdziwe dzieło sztuki - AMBERGLASS - szklane drzwi wykonane w technologii fusing przez światowej sławy artystę architekta Tomasza Urbanowicza. Dzieła Tomasz Urbanowicza znane są na całym świecie i wystawiane m.in. w takich miejscach jak agora Parlamentu Europejskiego w Strasburgu, College Brassensa w Paryżu oraz na największym transatlantyku świata - Queen Mary 2. Dla AMBERLINE najlepszy polski szklarz wśród architektów stworzył niepowtarzalny model drzwi - AMBERGLASS.

Pełne spektrum wystawionych produktów prezentowanych przez AMBERLINE na targach FRONTALE znajdą Państwo na stronie Amberline-Nowości .

Bieżące informacje, zdjęcia i filmy znajdują się na profilu społecznościowym: https://www.facebook.com/OknaAmberline/ oraz na kanale filmowym AMBERLINE - Youtube.

źródło: Amberline