PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-04-13
Urządzamy mieszkanie na wynajem
Mieszkanie na wynajem ma przynieść szybki zwrot inwestycji i zacząć pracować na zysk. Sprawne i niedrogie wykończenie lokalu odgrywa ...

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

tel. 34 351 05 40
fax 34 353 56 02
biuro@invado.pl
www.invado.pl

» więcej o firmie

Mieszkanie na wynajem ma przynieść szybki zwrot inwestycji i zacząć pracować na zysk. Sprawne i niedrogie wykończenie lokalu odgrywa zatem niebagatelną rolę. Radzimy, jak to zrobić.

Przeznaczenie punktem wyjścia

O sukcesie wynajmu, a mianowicie tym, jak szybko znajdziemy lokatorów i ile będą w stanie zapłacić, decyduje kilka czynników. Oprócz lokalizacji bardzo ważny jest standard mieszkania i jego funkcjonalność. W tym wypadku rozumiemy przez nią dostosowanie wyposażenia do potrzeb najemców. Na wstępie trzeba sobie zadać pytanie, do jakiej grupy celujemy - czy będą to studenci, młode, ale pracujące osoby czy może rodzina z dziećmi? Z umeblowaniem mieszkania można też zaczekać do momentu podpisania umowy z konkretnymi lokatorami. Wtedy znając ich potrzeby z łatwością kupimy odpowiednią liczbę łóżek czy krzeseł do jadalni.


Cena kierunkowskazem

Zanim jednak zabierzemy się do wybierania mebli i dodatków, musimy zmierzyć się z wykończeniem mieszkania. O ile nie celujemy w wysoki standard, najprawdopodobniej będziemy szukać niedrogich, uniwersalnych rozwiązań. Rozpiętość cenową wśród produktów takich, jak kafle, panele czy drzwi jest bardzo duża. Z łatwością znajdziemy rozwiązanie na miarę własnego portfela. Trzeba jednak pamiętać, że nie każda oszczędność się opłaca. Czasami warto wybrać nieco droższy produkt polskiego producenta niż najtańsze rozwiązanie z Chin, które szybko trzeba będzie zastąpić nowym. Kupując elementy wykończenia warto zwracać uwagę na markę.

Uniwersalność atutem

Neutralna kolorystyka ścian oraz podłóg będzie stanowić najlepsze tło dla różnorodnych, zmieniających się wraz z potrzebami lokatorów, aranżacji. Ważne jest także dopasowanie wybarwienia podłóg i drzwi wewnętrznych. Wprowadzając dwa różne gatunki drewna już na samym początku ryzykujemy wizualnym chaosem. - W ofercie Invado można znaleźć drzwi w ponad dwudziestu wzorach i kolorach z różnymi wariantami przeszkleń - mówi Adam Hucz, Marketing Manager marki Invado. - W samej kolekcji Norma Decor, ekonomicznej wersji skrzydeł płaskich, kolorów jest 19. Bez trudu dopasujemy drzwi do dowolnego wnętrza - dodaje.


Oryginalnie i niedrogo

- Norma Decor od Invado cieszą się dużym powodzeniem wśród inwestorów oraz osób, które szukają niedrogich drzwi wewnętrznych - przekonuje Adam Hucz. - Są to klasyczne drzwi płaskie, w których rama jest wykonana z płyty MDF, a wypełnienie to tzw. plaster miodu lub płyta „wiórowa" otworowa. Mimo niskiej ceny, Norma Decor charakteryzują się dużą estetyką i dobrą jakością. Okleina jest łączona wewnątrz krawędzi przylgi, dzięki czemu nie rozwarstwia się i jest trwalsza. Drzwi z tej kolekcji można zamówić np. bulajem, dzięki czemu za niewielkie pieniądze uzyskamy oryginalny efekt.

Drzwi, podłogi, kolor ścian, ceramika w łazience - wszystkie te elementy warto skomponować tak, aby mieszkanie pod wynajem wyglądało estetycznie i komfortowo, a jednocześnie nie zrujnowało naszego portfela. Na szczęście możliwości jest wiele, a to, co niedrogie może prezentować się naprawdę świetnie.

źródło: Invado