PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-04-28
Stworzony, by chronić - elektroniczny wizjer drzwiowy DDV 4500 od Yale
Zalety elektronicznych wizjerów drzwiowych doceniają zarówno rodzice małych dzieci, jak i osoby starsze.

ASSA ABLOY Poland Sp. z o.o.
ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa

tel. 22 751 53 54
fax 22 751 53 56
biuro@assaabloy.com.pl
www.assaabloy.com.pl

» więcej o firmie

Zalety elektronicznych wizjerów drzwiowych doceniają zarówno rodzice małych dzieci, jak i osoby starsze. To nowoczesne, lecz nieskomplikowane i łatwe w obsłudze urządzenie w prosty sposób zagwarantuje podniesienie poziomu bezpieczeństwa także w Twoim domu.

DDV 4500 to godny następca swojego poprzednika - modelu 5500. Ulepszona i unowocześniona wersja, wyposażona w nowe funkcjonalności znacząco zwiększa komfort domowników.

Niezastąpiony w każdym domu


DDV 4500
Fot. Yale

DDV 4500 to elegancki model, utrzymany w nowoczesnej czarno-srebrnej kolorystyce. Urządzenie składa się z dwóch elementów: montowanej po zewnętrznej stronie drzwi kamery oraz umieszczanego na wewnętrznym skrzydle 4-calowego, dotykowego ekranu LCD. Wizjer wyposażono w wewnętrzną pamięć mogącą pomieścić do 50-ciu zdjęć opatrzonych dodatkowo datą i godziną. Wysokiej jakości kamera o kącie widzenia 105⁰ gwarantuje doskonałą widoczność i wyraźny obraz na ekranie wyświetlacza. Szczególną cechą nowego modelu marki Yale jest funkcja trybu nocnego, pozwalająca na identyfikację osób nawet w całkowitej ciemności.

Szybki i sprawny montaż

DDV 4500 zaprojektowano z myślą o prostocie użykowania i montażu. Kamerę wchodzącą w skład nowego modelu można z powodzeniem montować w miejscu otworu tradycyjnego wizjera. Urządzenie przeznaczone jest do drzwi o standardowej, najczęściej spotykanej grubości wynoszącej od 38-110mm. Elektroniczny wizjer Yale zasilany jest czterema bateriami AAA, dzięki czemu z urządzenia można korzystać zaraz po instalacji.

Cena: ok. 400 zł

źródło: Assa Abloy