PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-04-28
Technologia spod znaku ekologii – Abloy Low Energy Locks
Firma od lat konstruuje i dostarcza produkty przyjazne środowisku.

ASSA ABLOY Poland Sp. z o.o.
ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa

tel. 22 751 53 54
fax 22 751 53 56
biuro@assaabloy.com.pl
www.assaabloy.com.pl

» więcej o firmie

Zmniejszenie ilości zanieczyszczeń, ograniczenie wykorzystywania szkodliwych substancji i optymalizacja zużycia zasobów energii stanowią istotne elementy polityki zrównoważonego rozwoju ASSA ABLOY. Firma od lat konstruuje i dostarcza produkty przyjazne środowisku. Najnowszą propozycją jest system ekologicznych zamków - Abloy Low Energy Locks.


Zamek EL560L
Fot. ASSA ABLOY

Stworzona z myślą o najwyższym poziomie bezpieczeństwa i ochronie środowiska platforma ASSA ABLOY pozwala do minimum zmniejszyć pobór prądu w zamkach elektrycznych jednocześnie zapewniając zgodność z normami ewakuacyjnymi i pożarowymi.


Fot. ASSA ABLOY

Nowy wymiar oszczędzania

Ta szybka i prosta w instalacji technologia sprawdza się zarówno w nowopowstałych budynkach, jak i tych modernizowanych. W odróżnieniu do zwór elektromagnetycznych i elektrozaczepów, które pobierają energię nawet w momencie, w którym nie są używane, zamki Abloy Low Energy Lock zużywa ją tylko wtedy gdy zmianie ulega status blokady. Pozwala to na obniżenie rocznego poboru energii o niemal 99% w porównaniu ze zworami elektromagnetycznymi.Porównanie poboru mocy
Fot. ASSA ABLOY

Przemyślane rozwiązania

Unowocześniona technologia od ASSA ABLOY współgra ze stosowanymi do tej pory zamkami elektrycznymi firmy. Dzięki temu modernizacja systemów staje się niezwykle prosta, bo wymianie podlega jedynie typ zamka. Pozostałe elementy, takie jak okablowanie, złączki i siłowniki, są kompatybilne z Abloy Low Energy Locks i nie wymagają zmiany.


źródło: Assa Abloy