PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-02-29
Rozwiązanie MyMobileStorage od FACOM zorganizuje Twoją pracę
Modułowy system przechowywania narzędzi FACOM MyMobileStorage rewolucjonizuje organizację pracy.

Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o.
ul. Postępu 21D
02-676 Warszawa

tel. 22 464 27 00
fax 22 464 27 01
reception.warsaw@sbdinc.com
www.stanleyworks.pl

» więcej o firmie
Modułowy system przechowywania narzędzi FACOM MyMobileStorage rewolucjonizuje organizację pracy. Kluczowe dla zwiększenia sprawności jest idealnie dopasowane do potrzeb, lekkie i łatwe w użyciu, rozwiązanie modułowe. Pozwala ono na zmianę konfiguracji pojemników oraz uzyskanie odpowiedniej przestrzeni na narzędzia i części zamienne.

Pokonywanie pieszo długich, fabrycznych dystansów z ciężkimi częściami zamiennymi na jednym ramieniu i naręczem narzędzi na drugim nie należy do przyjemnych. Aby usprawnić pracę FACOM stworzył system transportu narzędzi dedykowany specjalistom utrzymania ruchu. Uniwersalny stalowy wózek to podstawa działania MyMobileStorage. Dopasowane do niego skrzynie narzędziowe pomieszczą wszystkie potrzebne narzędzia, a dodatkowe miejsce na dolnym wsporniku idealnie pasuje na części zamienne. Co więcej, konfigurację skrzyń i pozostałych elementów można dowolnie zmieniać, w zależności od bieżących potrzeb.


Solidna podstawa - wózek BT.HT1PB

Uniwersalny wózek kołowy do skrzyń o nośności do 100 kg doskonale odciąży w pracy, dzięki systemowi mocowanych na stelażu skrzynek narzędziowych. Jego składana podstawa zabezpieczana blokadą umożliwia transportowanie dodatkowych materiałów eksploatacyjnych i konserwacyjnych. Wózek wyposażono w solidne 20 cm koła, ułatwiające przejazd nawet w nierównym terenie. Cena katalogowa: 499,80 zł.

Porządek z narzędziami - skrzynia BT.200PB

Skrzynka narzędziowa o wadze 5,2 kg i wymiarach całkowitych 51x28x29 cm została skonstruowana z dwóch materiałów. Pokrywę dla wzmocnienia wykonano z żebrowanego polipropylenu o wysokiej wytrzymałości. Skrzynia posiada sporo miejsca na dodatkowe narzędzia - 2 boczne uchwyty na np. wkrętaki i szczypce, wyjmowaną wkładkę z przegródkami o wymiarach 36x23x8 cm oraz miejsce na oprawkę do brzeszczotów. Gwarantuje to porządek wśród narzędzi oraz łatwość ich znalezienia podczas pracy. Transport skrzyni także został uproszczony pod kątem potrzeb specjalistów i może się odbywać na 4 sposoby: za pomocą rozsuwanego uchwytu górnego, paska ze wzmocnieniem na ramieniu, dwóch uchwytów bocznych lub prosto i szybko zamocowany na wózku BT.HT1. Dla bezpieczeństwa skrzynię można zamknąć na kłódkę. Cena katalogowa: 331,80 zł.

Od nadmiaru głowa nie boli - skrzynia z szufladami BT.203PB

Dwumateriałowa skrzynia narzędziowa stanowi doskonałe miejsce do przechowywania aż 15 kg narzędzi w idealnym porządku. Zorganizowane przechowywanie zapewnią 3 szuflady o wysokości 6,5 cm z prowadnicami kulkowymi posiadające zabezpieczenie transportowe oraz centralne zamknięcie na kłódkę. Istnieje możliwość uzupełnienia ich modułami plastikowymi i piankowymi gamy FACOM z dowolnie zmienianym układem. Szuflady można również podzielić przegródkami na mniejsze komory przeznaczone na niewielkie elementy. W zestawie znajduje sie 5 przegródek, 1 podłużna i 4 poprzeczne (inne konfiguracje dostępne na życzenie klienta). Oprócz transportu na wózku możliwe jest także przenoszenie skrzyni za pomocą bocznych uchwytów lub wzmocnionego paska naramiennego. Wytrzymała pokrywa z żebrowanego polipropylenu wytrzyma obciążenie do 5 kg. Cena katalogowa: 457,80 zł.Informacje o firmie Stanley Black & Decker

Firma Stanley Black & Decker powstała w 2010 roku w wyniku połączenia dwóch wiodących firm z branży narzędziowej i elektronarzędziowej - Stanley Works i Black & Decker.

Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 170 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku.

W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley'a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom - dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu.

Black & Decker jest największym na świecie producentem elektronarzędzi i akcesoriów. Firma powstała w 1910 roku w Baltimore w Stanach Zjednoczonych. Zarówno w U.S.A. jak i na całym świecie zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży produktów tego rodzaju przeznaczonych do użytku domowego, do pracy w rzemiośle oraz w przemyśle. W niemal połowie ze 100 krajów, w których rozprowadzane są produkty Black & Decker mają one czołowy udział w swojej kategorii na rynku. Produkty firmy Black & Decker oferowane są pod markami: Black & Decker, DeWalt, Porter-Cable, Emhart Teknologies, Kwikset, Baldwin i Price Pfister.

FACOM, założony w 1918 roku, tofrancuski producent narzędzi ręcznych. Pierwszy produkt firmy, klucz nastawny Madame 101, wyprodukowano na zamówienie kolei francuskich. W 1946 roku firma wprowadziła dożywotnią gwarancję na swoje wyroby. Obecnie FACOM to światowy lider narzędzi dla przemysłu. Firma posiada 5500 punktów sprzedaży w 120 krajach, 10 biur projektowych, laboratorium wzornictwa ergonomicznego i estetycznego produktów oraz zatrudnia ponad 200 inżynierów w dziale badawczo-rozwojowym. W Polsce firma jest obecna od 1994 roku. Od 2006 roku, po wykupieniu przez The STANLEY® Works, FACOM stanowi część tego amerykańskiego koncernu. Od 2011 roku, FACOM jest partnerem sportowym i handlowym w zespole wyścigowym Sébastien Loeb Racing, stworzonym przez dziewięciokrotnego mistrza świata WRC.

 

źródło: Stanley