PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-05-05
Spektakularny debiut ASSA ABLOY podczas targów SECUREX 2016
Prezentacja produktów ASSA ABLOY odbyła się pod hasłem „Przyszłość jest bezprzewodowa".

ASSA ABLOY Poland Sp. z o.o.
ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa

tel. 22 751 53 54
fax 22 751 53 56
biuro@assaabloy.com.pl
www.assaabloy.com.pl

» więcej o firmie

Cztery dni, kilkuset wystawców i blisko 30 tys. zwiedzających - tak w skrócie podsumować można 21. edycję Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń, która odbywała się w Poznaniu w dniach od 25-28 kwietnia. Wśród firm, prezentujących innowacyjne rozwiązania i nowości produktowe, znalazła się także ASSA ABLOY - światowy lider w dynamicznie rozwijającym się segmencie zabezpieczeń elektromechanicznych.

Udział w targach to dla wystawców doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty szerokiemu gronu odbiorców, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń z ekspertami z branży. Zwiedzający zyskują z kolei możliwość przyjrzenia się z bliska najnowszym propozycjom producentów, udziału w konferencjach czy licznych debatach.


Miejsce, w którym warto być

Prezentacja produktów ASSA ABLOY odbyła się pod hasłem „Przyszłość jest bezprzewodowa". Na najważniejszej imprezie branżowej firma zaprezentowała aż sześć nowości, w tym nagrodzone statuetkami Złoty Medal MTP 2016: Abloy CLIQ Connect, Technologię Aperio® oraz HID Mobile Access®. Pierwszy udział w targach firma zapamięta także ze względu na wyróżnienie statuetką Acanthus Aureus, przyznawaną za najlepiej zaprojektowane stoiska. Dwupoziomowa ekspozycja w pełni oddawała nowoczesność i pionierstwo ASSA ABLOY, a specjalnie przygotowane, interaktywne stanowiska zachęcały do zapoznania się z prezentowanymi rozwiązaniami. - Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak ważnej dla branży zabezpieczeń imprezie jaką są targi SECUREX. To doskonała okazja do nawiązania bezpośredniego kontaktu z odbiorcami naszych produktów i udzielenie odpowiedzi na interesujące ich pytania. Stoisko umożliwiało im także indywidualny kontakt z nowatorskimi rozwiązaniami ASSA ABLOY. Udział w SECUREX 2016 był dla nas czasem wytężonej pracy, ale i ogromną przyjemnością, która zaowocowała wzrostem zainteresowania naszymi produktami - mówi Joanna Skalbaniok, Managing Director ASSA ABLOY.

źródło: Assa Abloy