PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-06-15
ASSA ABLOY nowym członkiem PISA
19 maja 2016 roku, decyzją Zarządu Polskiej Izby Systemów Alarmowych, ASSA ABLOY została przyjęta w poczet jej członków.

ASSA ABLOY Poland Sp. z o.o.
ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa

tel. 22 751 53 54
fax 22 751 53 56
biuro@assaabloy.com.pl
www.assaabloy.com.pl

» więcej o firmie

19 maja 2016 roku, decyzją Zarządu Polskiej Izby Systemów Alarmowych, ASSA ABLOY została przyjęta w poczet jej członków. Działająca od 1994 roku organizacja zrzesza największe firmy branży zabezpieczeń i dba o najwyższą jakość świadczonych przez nie usług.

ASSA ABLOY oferuje najszerszą gamę dostępnych na rynku rozwiązań w zakresie systemów zabezpieczeń. Portfolio produktów obejmuje między innymi rozwiązania mechaniczne i elektromechaniczne, zamknięcia drzwiowe i okienne, systemy kontroli dostępu i identyfikacji oraz szeroką gamę komponentów. Nieustannie rozbudowywany asortyment to jeden z głównych elementów pozwalających firmie na objęcie dominującej pozycji w niszy produktowej.

Ważny krok w dziejach firmy

Przyjęcie do grona członków Polskiej Izby Systemów Alarmowych to ogromne wyróżnienie i dowód uznania dla ponad 20-letniego doświadczenia ASSA ABLOY. Pozycja światowego lidera zobowiązuje firmę do rozwijania i przekształcania branży. Jestem przekonany, że przynależność do Izby będzie dobrze służyć dalszemu wzrostowi i promocji ASSA ABLOY. Dziękujemy za przyznane wyróżnienie i możliwość dalszego poszarzania naszych kompetencji - Grzegorz Korzeniowski, Business Development Manager ASSA ABLOY.

Zdjęcie główne:
Certyfikat Polskiej Izby Systemów Alarmowych dla ASSA ABLOY Poland

Fot. ASSA ABLOY

źródło: Assa Abloy