PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-06-27
Profesjonalizm tkwi w szczegółach
Jakie są 3 podstawowe narzędzia, bez których żadna praca nie mogłaby się odbyć? Solidna i mała skrzynka narzędziowa, 3-metrowa, wytrzymała ...

Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o.
ul. Postępu 21D
02-676 Warszawa

tel. 22 464 27 00
fax 22 464 27 01
reception.warsaw@sbdinc.com
www.stanleyworks.pl

» więcej o firmie

Jakie są 3 podstawowe narzędzia, bez których żadna praca nie mogłaby się odbyć? Solidna i mała skrzynka narzędziowa, 3-metrowa, wytrzymała miara i zestaw kluczy trzpieniowych. To rozwiązania FACOM dla specjalistów, które pozwolą szybko i profesjonalnie wykonać swoje zadania.

Czym różnią się narzędzia specjalistyczne od tych ogólnodostępnych? Te pierwsze są nie tylko bardziej wytrzymałe, ale i posiadają ważne dla profesjonalisty, choć niewidoczne dla zwykłego użytkownika, udogodnienia. Tak jak skrzynka narzędziowa, miara i klucz trzpieniowy. Na pierwszy rzut oka są to podstawowe narzędzia, które można kupić w każdym sklepie za kilka złotych. Jeżeli jednak dodamy do tego automatyczne zamykanie wieka, powłokę Mylar (wykorzystywaną w satelitach) i koliste główki do pracy pod kątem to okaże się, że w detalach kryje się profesjonalizm.

Skrzynka na każdą okazję

Skrzynka narzędziowa TOOL BOX 16" FACOM z samozamykającym wiekiem może być używana jedną ręką. Jej obudowę wykonano z wytrzymałego poliplopyrenu, a zawiasy wzmocniono metalowym trzpieniem. Metalowe jest także zamknięcie, które można zabezpieczyć kłódką. Na narożnikach skrzynki znajdują się miękkie odbojniki, zabezpieczające przed uszkodzeniem skrzynki i ścian w miejscu pracy. Wygodny transport zapewnia solidny uchwyt aluminiowy. W pokrywie można znaleźć pasek mocujący do przechowywania dużych przedmiotów jak poziomice, czy oprawki brzeszczotów. W razie potrzeby na wierzchu skrzynki można zamontować blat roboczy o wymiarach 39,1 x 22,2 x 16,4 cm. Skrzynka o masie 1,2 kg mieści aż 17 kg narzędzi i akcesoriów roboczych.Zmierz się z pracą

3-metrowa miara 897A FACOM z miękką obudową odporną na uderzenia i intensywne użytkowanie pomoże w każdej pracy. Do pokrycia taśmy zastosowano powłokę Mylar - trwałą, matową i antyodblaskową. Zaczep taśmy został przymocowany dwoma nitami dla jeszcze dłuższego czasu bezawaryjnej pracy oraz przykryty płytką ze stali nierdzewnej. Ze stali nierdzewnej wykonano także zaczep do paska. Miara utrzymuje sztywność na długości aż 1,7 m.

Klucz do szybkiej pracy

Zestawy 6-kątnych, zagiętych kluczy trzpieniowych od FACOM umieszczono w etui z opuszczaną klapką, która ułatwia wybór odpowiedniego rozmiaru. Zestawy metryczne (JL) i calowe (JPU) dostępne są w 4 rodzajach- krótkie, długie, długie z kulką i ekstra długie z kulką do wkręcania pod kątem.
Informacje o firmie Stanley Black & Decker

Firma Stanley Black & Decker powstała w 2010 roku w wyniku połączenia dwóch wiodących firm z branży narzędziowej i elektronarzędziowej - Stanley Works i Black & Decker.

Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 170 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku.

W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley'a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom - dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu.

Black & Decker jest największym na świecie producentem elektronarzędzi i akcesoriów. Firma powstała w 1910 roku w Baltimore w Stanach Zjednoczonych. Zarówno w U.S.A. jak i na całym świecie zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży produktów tego rodzaju przeznaczonych do użytku domowego, do pracy w rzemiośle oraz w przemyśle. W niemal połowie ze 100 krajów, w których rozprowadzane są produkty Black & Decker mają one czołowy udział w swojej kategorii na rynku. Produkty firmy Black & Decker oferowane są pod markami: Black & Decker, DeWalt, Porter-Cable, Emhart Teknologies, Kwikset, Baldwin i Price Pfister.

FACOM, założony w 1918 roku, tofrancuski producent narzędzi ręcznych. Pierwszy produkt firmy, klucz nastawny Madame 101, wyprodukowano na zamówienie kolei francuskich. W 1946 roku firma wprowadziła dożywotnią gwarancję na swoje wyroby. Obecnie FACOM to światowy lider narzędzi dla przemysłu. Firma posiada 5500 punktów sprzedaży w 120 krajach, 10 biur projektowych, laboratorium wzornictwa ergonomicznego i estetycznego produktów oraz zatrudnia ponad 200 inżynierów w dziale badawczo-rozwojowym. W Polsce firma jest obecna od 1994 roku. Od 2006 roku, po wykupieniu przez The STANLEY® Works, FACOM stanowi część tego amerykańskiego koncernu. Od 2011 roku, FACOM jest partnerem sportowym i handlowym w zespole wyścigowym Sébastien Loeb Racing, stworzonym przez dziewięciokrotnego mistrza świata WRC.

 

źródło: Stanley