PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-06-24
Klamka Saturn z rekomendacją w konkursie Dobry Wzór
Klamka Saturn została wyróżniona przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego i tym samym jest rekomendowana do ...

Häfele Polska Sp. z o.o.
Długołęka, Wrocławska 4D
55-095 Mirków

tel. 71 315 32 42
info@hafele.pl
www.hafele.pl

» więcej o firmie

Klamka Saturn została wyróżniona przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego i  tym samym jest rekomendowana do konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku - Dobry Wzór 2016.

Dobry Wzór to pierwsza w Polsce nagroda za design, przyznawana od 1993 roku. Konkurs ma ugruntowaną, niezależną  i wiarygodną pozycję na rynku. Patronat Honorowy i nagrodę specjalną Wzór Roku przyznaje co roku Minister Rozwoju. Konsumentom wskazuje, które produkty są dobrze zaprojektowane, innowacyjne, ergonomiczne i odpowiadają na ich potrzeby. Produkty i usługi biorące udział w  konkursie prezentowane są na pokonkursowej wystawie, na którą wstęp jest wolny oraz w publikacjach w Internecie i w mediach patronackich.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych kolorów, wkładek skórzanych oraz wykończeń  klamka SATURN daje możliwość jej własnego kreowania. Dużym atutem jest również możliwość umieszczenia logo, tekstu czy grafiki za pomocą laserowego grawerowania.

źródło: Häfele