PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-09-13
Gratka dla fanów technologii – elektroniczny zamek YDR3110 od Yale
Inteligentne urządzenia, które ułatwiają nam wykonywanie codziennych czynności, stają się powoli powszechnie znane i coraz chętniej ...

ASSA ABLOY Poland Sp. z o.o.
ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa

tel. 22 751 53 54
fax 22 751 53 56
biuro@assaabloy.com.pl
www.assaabloy.com.pl

» więcej o firmie

Inteligentne urządzenia, które ułatwiają nam wykonywanie codziennych czynności, stają się powoli powszechnie znane i coraz chętniej wykorzystywane. Miłośnicy nowoczesnych gadżetów cenią je przede wszystkim za wygodę, którą zapewniają, oryginalny design oraz liczne funkcjonalności, którymi zaskakują zachowując przy tym wysoki standard zabezpieczenia. Do tego opisu idealnie pasuje rozwiązanie zaproponowane przez markę Yale - elektroniczny zamek do drzwi.

Mówi się, że za nie więcej niż 10 lat nasze domy staną się wręcz naszpikowane technologią. Nic w tym dziwnego, skoro już dziś wielu z nas ma w swoich domach urządzenia sterowane za pomocą smartfonów, sprzęty kuchenne rozpoznawające potrawy czy zegarki monitorujące stan naszego zdrowia.


Zamek elektroniczny YDR3110
Fot. Yale

Zamek nowej generacji

W czasach gdy tradycyjne klucze odchodzą do lamusa do gry wkracza YDR3110 - autonomiczny zamek szyfrowy. To nowoczesne, niezwykle stylowe, a przy tym proste w obsłudze urządzenie pozwala otwierać drzwi za pomocą karty, kodu lub zdalnego pilota. Zwolennicy nowoczesnych rozwiązań z pewnością docenią ich zaawansowany technologicznie panel dotykowy. Klawiatura reaguje na dotyk użytkownika i podświetla się diodami LED, dając możliwość wprowadzenia kodu PIN. Gwarantujący bezpieczeństwo kod może liczyć od 6-12 cyfr. To jednak nie jedyne funkcjonalności o których pomyśleli inżynierowie marki Yale. Zamek wyposażono dodatkowo w alarm informujący o próbie włamania, uszkodzeniu urządzenia lub wprowadzeniu błędnego kodu. Alarm o mocy 80 dB uruchamia się w przypadku każdej nieautoryzowanej próby wejścia i skutecznie odstrasza złodziei. Elektroniczny zamek YDR3110 marki Yale posiada dwa tryby zamykania: automatyczny i ręczny. W pierwszym przypadku czujnik uruchamia zasuwę po 5 sekundach od momentu zamknięcia drzwi. W opcji ręcznej należy otwartą dłonią dotknąć klawiaturę. Zamek elektroniczny YDR3110 zaprojektowano tak, by można go było zamontować zarówno na drzwiach stalowych, drewnianych, aluminiowych, jak i PCV o grubości skrzydła wynoszącej od 45 do 55mm.

Cena: około 1200 zł

Więcej informacji: www.yalelock.plAssa Abloy Poland powstała w 1999 roku i jest częścią Assa Abloy Group. Firma zajmuje pozycję światowego lidera w dynamicznie rozwijającym się segmencie zabezpieczeń elektromechanicznych, takich jak kontrola dostępu, technologie identyfikacji, automatyka drzwiowa, zabezpieczenia hotelowe oraz wiele rozwiązań z dziedziny zabezpieczeń przeznaczonych dla indywidualnych użytkowników. Assa Abloy Poland oferuje najszerszą gamę dostępnych na rynku rozwiązań w zakresie otwierania drzwi. Jej produkty odnaleźć można w wielu instytucjach rządowych, przedsiębiorstwach krajowych i zagranicznych oraz w wielu gospodarstwach domowych. Do czołowych marek firmy należą między innymi: Abloy, Yale, Mul-t-lock, HID, eff-eff oraz Assa.

źródło: Assa Abloy