PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-09-21
Nowości z dziedziny zabezpieczeń i kontroli dostępu. Winkhaus na targach Security
27 września rozpoczynają się w Essen Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Przeciwpożarowej Security.

Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.
ul. Przemysłowa 1
64-130 Rydzyna

tel. 65 525 57 00
fax 65 525 58 00
winkhaus@winkhaus.com.pl
www.winkhaus.com.pl

» więcej o firmie

27 września rozpoczynają się w Essen Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Przeciwpożarowej Security. Na stoisku 10B04 w pawilonie 10 firma Winkhaus zaprezentuje najnowsze technologie z dziedziny zabezpieczeń mechanicznych oraz elektronicznej kontroli dostępu.

Spośród nowych zabezpieczeń mechanicznych na targach zostanie zaprezentowana wkładka systemowa z kluczem symetrycznym keyTec N-tra, zaprojektowana z myślą o małych i średnich obiektach. W 2017 roku pojawi się jej kolejna wersja - keyTec N-tra+ - przystosowana do wymagań dużych organizacji. Wkładka jest wyposażona w dodatkowe zabezpieczenie nowego typu, tzw. AZE.

Elektroniczna kontrola dostępu

Nowe rozwiązania Winkhaus w sferze elektronicznej kontroli dostępu niosą z sobą wiele praktycznych udogodnień. Przykładem jest system blueSmart z aplikacją umożliwiającą zdalne programowanie i nadawanie uprawnień w oparciu o klucz blueSmart Aktiv. Zostaną przedstawione także najnowsze czytniki zgodne z aktualnym trendami, terminal dotykowy oraz programator sterowany za pośrednictwem sieci Wifi.

Uwagę zwiedzających stoisko Winkhaus przyciągnie z pewnością system blueCompact przeznaczony do mniejszych obiektów i domów prywatnych. Atrakcyjny design i prostota obsługa to zalety, które wyróżniają  to rozwiązanie spośród oferowanych na rynku systemów dostępowych.

Prezentację Winkhaus dopełnią innowacyjne okucia do okien oraz zamki wielopunktowe, spełniające wysokie wymagania pod względem komfortu użytkowania i bezpieczeństwa.
Winkhaus Polska Beteiligungs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Rydzynie (woj. wielkopolskie) istnieje w Polsce od 23 października 1992 roku. Jest jedną z wiodących firm należących do Grupy Winkhaus, znanego w Europie niemieckiego producenta okuć budowlanych.W Polsce firma zatrudnia około 800 pracowników.

Winkhaus Polska jest producentem i dystrybutorem okuć okiennych i drzwiowych, które sprzedaje w kraju i eksportuje do większości państw Europy Wschodniej. Poza własnymi produktami oferuje wiele innych produktów potrzebnych przy produkcji okien i drzwi. Dla stałych klientów oferuje program komputerowy do konstrukcji i kalkulacji stolarki budowlanej WHOKNA. Wersja dealerska programu WHOKNA w kapitalny sposób ułatwia współpracę i kontakty pomiędzy producentem a firmą sprzedającą stolarkę budowlaną. Swoim klientom firma zapewnia  doradztwo w dziedzinie optymalizacji i automatyzacji produkcji okien, jak również fachową pomoc w pozyskiwaniu funduszy europejskich.

źródło: Winkhaus Polska