PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-01-16
Drzwi obrotowe TORMAX
Drzwi obrotowe TORMAX są energooszczędne - działają jako śluza powietrzna, uniemożliwiając wymianę klimatyzowanego powietrza, ograniczając hałas i przedostawanie się brudu.

Automatyczne Drzwi Sp. z o.o.
ul. Warszawska 14
05-090 Dawidy

tel. 22 116 89 57
info@tormax.pl
www.tormax.pl

» więcej o firmie

Zatoka Perska, Bahrajn. Ogromny Szklany Motyl przysiadł w centrum miasta Manama. Rezydencja Butterfly - luksusowy apartamentowiec typu penthaus - swą nazwę zawdzięcza niezwykle lekkiej strukturze w kształcie motyla. Elewacja kompleksu to połączenie ciepłych barw i szkła.

Dostęp do rezydencji zapewniają drzwi obrotowe TORMAX o średnicy 3,60 m, które stanowią również zabezpieczenie przed włamaniem.

Drzwi obrotowe TORMAX są niezwykle energooszczędne - działają również jako śluza powietrzna, uniemożliwiając wymianę klimatyzowanego powietrza, ograniczając hałas i przedostawanie się brudu. Dla osób starszych i niepełnosprawnych nie stanowią bariery, ponieważ są wyposażone w przycisk spowalniający obroty drzwi. Wejście do rezydencji Butterfly zostało dostosowane do potrzeb wszystkich gości.


Kopenhaga, kancelaria prawnicza Kromann Reumert. Przestrzeń przecina pionowe skrzydło filaru podtrzymującego konstrukcję korytarza nadziemnego. Architekci Schmidt, Hammer & Lassen opracowali nowoczesny kompleks budynków biurowych o powierzchni ponad 5000 m².

Z zewnątrz budynek sprawia wrażenie gładkiego. W środku znajdują się drzwi karuzelowe TORMAX, które idealnie harmonizują z deseniem. Obiekt jest niczym dzieło sztuki: filigranowe, nie zatrzymujące światła szkło bez kolumn. Napęd nie znajduje się w podłodze, ale jeszcze głębiej - pod sufitem w piwnicy, chroniony od wpływów zewnętrznych, ale łatwo dostępny.


Drzwi karuzelowe firmy TORMAX to najwyższa klasa. Jest ona zapewniona przez stałe utrzymanie wyjątkowej  jakości oraz badania pod względem bezpieczeństwa realizowane w programie „fabrycznie zintegrowanego systemu bezpieczeństwa", który doskonale łączy i koordynuje działanie tak różnych elementów, jak ograniczenie prędkości, hamulec bezpieczeństwa, bezpieczny start, ochrona palców, poddając je systematycznej kontroli produkcji. Nadal jednak pozostaje dużo miejsca na uwzględnienie indywidualnych wymagań projektowych. Nasza oferta obejmuje drzwi w pełni zautomatyzowane, o średnicy od 1,8 do 6,2 m.

Drzwi karuzelowe CLASSIC

Aluminiowe profile i niska zabudowa dachu nadają konstrukcji lekkości i harmonii. Małe modele CLASSIC przeznaczone są do drzwi o średnicy do 4,0 m. Napęd może być zainstalowany zarówno nad, jak i pod drzwiami. Duże modele CLASSIC pokrywają zakres średnich od 3,6 do 6,2 m. Wyposażone są w wyłamywane skrzydła, a na życzenie klienta mogą być wzbogacone o podświetlaną witrynę.


Drzwi karuzelowe LIGHT  FRAME

Trudno sobie wyobrazić, ze drzwi karuzelowe mogą być tak delikatne i jednocześnie mocne - jest to możliwe dzięki precyzyjnie wyprodukowanym cienkim profilom aluminiowym. Szklany dach z wąska boczna ramą dodatkowo podnosi wrażenie elegancji. Wewnętrzne brzegi skrzydeł, nie zamknięte profilami, połączone są bez centralnej kolumny. Napęd zamontowany jest w podłodze.

Drzwi karuzelowe FULL GLASS

Futurystyczny, jasny, przejrzysty - określenia te mówią wszystko o tym modelu, który wykonany jest niemal całkowicie z bezpiecznego szkła. Możliwie najwęższe profile ze stali nierdzewnej (również łukowe ściany zamykające mogą być umieszczone w podłodze), cało-szklany dach i najcieńsza z ram zapewniają, że model ten nigdy nie straci na atrakcyjności. Napęd zamontowany jest w podłodze.

źródło: Tormax