PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
ZAKPOL Jerzy Zakonek
ul. Portowa 1
55-200 Oława
woj. dolnośląskie, powiat oławski

tel. 71 303 90 00
fax 71 303 90 01
biuro@zakpol.euwww.zakpol.eu


Aktualności:
Artykuły:
Informacje o firmie

Przedsiębiorstwo ZAKPOL to marka poparta 28-letnią tradycją. Pozycja rynkowa jaką osiągnęliśmy po tylu latach pozwala nam z dumą stwierdzić, iż jesteśmy jednym z wiodących producentów ościeżnic i innych kształtowników oraz profili stalowych. Nasze ościeżnice typowe pasują do większości skrzydeł drzwiowych dostępnych na rynku, a ościeżnice nietypowe rozszerzają naszą ofertę na wszystkie skrzydła drzwiowe. Ponad 100 osób zatrudnionych w naszej firmie czuwa nad tym, aby klient był zadowolony ze współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Nasze atuty to solidność, szybka obsługa i duża elastyczność co potwierdzają nasi odbiorcy.

Dysponujemy własnym transportem co pozwala nam dotrzeć z towarem bardzo szybko bezpośrednio do odbiorcy. Przedsiębiorstwo dzięki inwestycjom oraz wrażliwości na potrzeby rynku stale się rozwija wprowadzając nowe rozwiązania. Doskonaląc nasze produkty, zdecydowaliśmy się na rozwój w oparciu o system zarządzania jakością wg ISO 9001:2000, który został certyfikowany przez firmę audytorską DEKRA w dniu 22. stycznia 2007 roku. Nasza oferta jest tworzona nie tylko w oparciu o dotychczas zdobyte doświadczenie lecz także w oparciu o napływające z rynku oczekiwania klientów. Właśnie dlatego nieustannie penetrujemy rynek w poszukiwaniu nowych możliwości współpracy oraz uczymy się jak być lepszym aby sprostać coraz większym wymaganiom stawianym przez rynek. Między innymi dzięki temu udało nam się wprowadzić do produkcji nowe wyroby o zmodyfikowanych kształtach z przeznaczeniem pod konkretne skrzydła drzwiowe wg indywidualnych wymagań klienta.

W naszej ofercie znajdziecie również Państwo wszystko co jest kojarzone z ościeżnicą stalową a więc przede wszystkim skrzydła drzwiowe wykonane w technologii drewnianej i metalowej.  Jesteśmy również dystrybutorem drzwi stalowych technicznych, wejściowych do mieszkań i drzwi ppoż. Dzięki utrzymywaniu własnych stałych stanów magazynowych dysponujemy na bieżąco podstawowym asortymentem ich towarów. Staramy się, aby nasza oferta była, atrakcyjna pod względem jakości i cen. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpraca z naszą firmą prosimy o kontakt z nami. Charakter i formę współpracy pozostawiamy klientowi do wyboru. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie dotyczące produktów, dostępności oferty oraz poziomu obsługi.

(22509)