PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
P.W. VIKKING KTS sp. z o.o.
Aleja Solidarności 4
21-500 Biała Podlaska
woj. lubelskie, powiat Biała Podlaska

tel. 83 342 26 11 , 603 19 95 36
info@vikking.euwww.vikking.eu
www.salon-firmowy.vikking.eu


Artykuły:
Informacje o firmie

P.W. VIKKING KTS jest polskim producentem kompozytowych drzwi wejściowych i energooszczędnych okien Real Wood,  dedykowanych do budownictwa pasywnego. Drzwi i okna VIKKING zostały zaprojektowane od podstaw przez zespół konstruktorów firmy. Estetyka, uniwersalność oraz doskonałe parametry użytkowe takie jak znakomita ochrona przed utratą ciepła i niepożądanymi gośćmi oraz kilkudziesięcioletnia trwałość i odporność na wilgoć to główne zalety produktów. 

Doświadczenie

Firma funkcjonuje na rynku od 1991 r. od początku istnienia kładąc nacisk na wysoką jakość produktów oraz fachowość w obsłudze klienta. Pozwala to na zdobycie zaufania odbiorców, jak również na idealne dopasowanie oferty do potrzeb klientów i sprawną realizację zamówień. 

Produkty eksportowe

Oferta Vikking kierowana jest również na rynki zagraniczne, komunikujemy się z klientami w językach angielskim, rosyjskim, włoskim oraz francuskim.

Posiadamy odbiorców zarówno na rynku Europejskim (Niemcy, Włochy, Francja, Anglia, Norwegia, Estonia, Litwa) jak i na rynkach amerykańskich (Stany Zjednoczone, Kanada). Głównymi odbiorcami naszych produktów są prywatni inwestorzy, budujący domy w standardzie energooszczędnym i pasywnym. 

Innowacyjność

Wytwarzane w unikalnej technologii kompozytowe drzwi wejściowe i okna Real Wood posiadają najwyższe parametry użytkowe, estetyczne i trwałość nieosiągalną dla tradycyjnych wyrobów.

Trzy zgłoszenia do międzynarodowej ochrony patentowej oraz certyfikaty europejskie potwierdzają najwyższą jakość drzwi kompozytowych i okien Real Wood.

Firma posiada zarejestrowany wzór przemysłowy jakim jest autorski system dekoracji profili PVC, któremu nadano nazwę REAL WOOD. 

Potwierdzeniem jakości i innowacyjności naszych produktów są liczne nagrody:

  • Złote Godło w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2016
  • tytuł „Mistrz Innowacji WinkHaus" w kategorii „innowacyjne drzwi z zamkami autoLock AV3 i blueMatic EAV3",
  • tytuł "Nowość Roku 2015, przyznany przez Wydawcę "Forum Branżowe" (2016),
  • tytuł "Najbardziej Innowacyjne rozwiązanie branży Stolarki VIP 2016",
  • Złoty medal na Targach w Rzeszowie w 2016
  • certyfikat Marki "Lubelskie", przyznany nam w 2016 r
  • nagroda „Polish Business Awards 2015",
  • wyróżnienie w TOPTEN 2015 na najlepszą stolarkę budowlaną w kategorii Drzwi Energooszczędne,
  • Diament Stolarki oraz złoty Medal na targach WarsawBuild 2015,

Co nas wyróżnia

Kompozytowe drzwi wejściowe i okna Real Wood są dedykowane w szczególności do budownictwa pasywnego.

Kompozytowe drzwi i energooszczędne okna Real Wood są całkowicie odporne na niekorzystne warunki klimatyczne, nie chłoną wilgoci, nie korodują, nie wymagają kosztochłonnych konserwacji i zachowują niezmiennie najwyższą jakość przez dziesięciolecia. Ich znakomita ochrona przed utratą cennej energii i najkorzystniejsza relacja ceny do jakości czynią je bezkonkurencyjnymi w elitarnej grupie drzwi i okien pasywnych.


 

(23072)