PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-09-04
Domowy pomocnik, który dba o nasze ściany - odboje z oferty Agas
Szeroka gama produktów dostępna w ofercie Agas pozwala wybrać nam odboje idealnie dopasowane do naszego wnętrza.

AGAS Sp. z o.o.
Reguły, ul. Bodycha 97
05-816 Michałowice

tel. 22 723 78 11
fax 22 723 78 11
agas@agas.pl
www.agas.pl

» więcej o firmie

Posiadanie własnego domu czy mieszkania to także liczne obowiązki związane z dbałością o naszą przestrzeń. Domykanie drzwi czy otwieranie ich na całą szerokość może skutkować obitą ścianą, startą farbą czy naruszoną tapetą. Aby uniknąć takich konsekwencji zastosujmy odboje czyli stopery do drzwi. Szeroka gama produktów dostępna w ofercie Agas pozwala wybrać nam odboje idealnie dopasowane do naszego wnętrza.

Trwała ochrona

Odboje mocowane są przy drzwiach, dzięki czemu zapobiegają uderzaniu skrzydła o meble lub ściany. Takie rozwiązanie pozwala na utrzymanie naszego wnętrza przez długi czas w nienagannym stanie. Unikamy uszkodzenia tynku, luster, mebli a także samych drzwi i klamek. Dodatkowo odboje są łatwe w montażu, dlatego samodzielnie poradzimy sobie z zamocowaniem wybranego elementu. W ofercie Agas znajdziemy wiele produktów, dzięki czemu dobierzemy odbój idealnie dopasowany do naszego wnętrza. Drewniane tworzą harmonie z prowansalskimi lub tradycyjnymi mieszkaniami, natomiast metalowe, aluminiowe czy gumowe doskonale współgrają z nowoczesnym, loftowym wnętrzem. Odboje świetnie sprawdzą się również, gdy mamy w naszym otoczeniu małych domowników, którzy w trakcie szalonej zabawy nie uszkodzą mebli czy ścian. Prosty element, który wpasuje się do każdego wnętrza uchroni nas od dodatkowych kosztów, takich jak malowanie, tynkowanie czy wymiana mebli.


Rodzaje odbojów

Na rynku występują różne rodzaje stoperów, montowane do podłogi albo do ściany, są też takie nakładane na klamkę. Odboje mogą być przykręcane, lub przyklejane - do ściany czy podłogi. Występuje również grupa odboi tzw. magnetycznych. Są to produkty, które z jednej strony pełnią funkcje zwykłego odbojnika drzwiowego, a z drugiej umożliwiają stałe przytrzymanie drzwi w pozycji otwartej. Na odboju znajduje się magnes, który przyciąga płytkę mocowaną na drzwiach i w ten sposób nie pozwala na ich zamknięcie, bez przyłożenia siły zewnętrznej. Takie odboje idealnie chronią drzwi przed trzaskaniem w czasie przeciągów.

Szeroki wybór

Produkty Bolis Italia, dostarczane przez Agas, wyróżnia nie tylko kreatywność i wyobraźnia, ale także doświadczenie producenta. Dzięki temu te rozwiązania gwarantują wysoką jakość i trwałość, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających domowników. Odboje Bolis Italia z oferty Agas dostępne są w kolorach takich jak czerń, brąz czy biel, wykonane z takich surowców jak drewno, metal lub aluminium. Dostępne są również produkty transparentne. Zamocować możemy je na ścianie, podłodze lub przyczepić do klamki w zależności od funkcji jaką powinny spełniać.

Marka Amig, dystrybuowana w Polsce przez firmę Agas, w swojej ofercie posiada szeroką gamę odbojów wykonanych z różnych materiałów, w różnych kolorach i kształtach. Firma ta stawia na dostosowanie się do nowych czasów, co wymaga zróżnicowania produktów, które muszą być odpowiedzią na nowe wymogi rynku. Dlatego ich odboje cechują się jakością, skutecznością i są zaprojektowane w celu osiągnięcia maksymalnej funkcjonalności oraz posiadają dodatkowe zalety, takie jak wytrzymałość i wyjątkowo łatwa konserwacja. W ofercie znajdziemy stopery montowane zarówno do podłogi, jak i do ściany - za pomocą taśmy dwustronnej albo kołków rozporowych . Dostępne są w takich kolorach jak złoto, srebro, biel, czerń czy czerwień oraz w wielu kształtach. Odboje dystrybuowane przez Agas wykonane są m.in. z drewna, metalu czy aluminium. Dzięki temu stopery dobierzemy zarówno do nowoczesnego mieszkania jak i tradycyjnego domu.

Odboje są niezastąpionym pomocnikiem, który pozwala utrzymać nam ściany czy meble w doskonałym stanie przez cały okres użytkowania. Wybierając jeden ze stoperów z oferty Agas zadbamy o nasze wnętrze, a szeroki wybór produktów pomoże dobrać nam odbój idealnie dopasowany do naszego wnętrza.

Przykładowa wycena:
Odbój 403-50 biały AMIG - 3,80 zł
Odbój 407-50 mahoń AMIG - 16,79 zł
Odbój 204-22 nikiel satyna AMIG - 16,01 zł
Odbój 408 transparentny AMIG - 16,08 zł
Odbój 600 mosiężny z białą gumką ściana - 34,02 zł
Odbój na klamkę transparentny BOLIS - 0,74 złAgas Sp. z o.o. jest firmą handlową, istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Wieloletnia działalność w branży okuć budowlanych i meblowych, pozwoliła firmie zgromadzić doświadczenie w sprzedaży wyspecjalizowanych grup produktów, dzięki czemu Agas jest jednym z wiodących dostawców okuć budowlanych i meblowych w kraju. W swojej ofercie posiada również produkty z branży pokrewnych tj. artykuły ogrodnicze, odzież ochronną, artykuły i osprzęt elektryczny, akcesoria malarskie, elementy dekoracyjne okien i drobne AGD. Produkty firmy charakteryzuje nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność, a wyróżnia je doskonała jakość i przystępna cena.

Amig S.A. jest firmą powstałą w 1980 roku w Bilbao w Hiszpanii. Obecnie oferta firmy obejmuje ponad 12 000 produktów, pośród których znajdziemy elementy konstrukcyjne, instalacyjne, odzież ochronna oraz wyposażenie ogrodowe i kuchenne.

źródło: Agas