PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2022-03-31
PORTA startuje z konkursem „Remontowe historie”
Marka PORTA przygotowała aktywację konsumencką dla każdego, komu znane są trudy związane z remontem.

PORTA KMI POLAND Sp. z o.o.
ul. Szkolna 26
84-239 Bolszewo

tel. 58 677 81 00
fax 58 677 81 99
info@porta.com.pl
www.porta.com.pl

» więcej o firmie

Marka PORTA przygotowała aktywację konsumencką dla każdego, komu znane są trudy związane z remontem. Za opisanie najciekawszej lub najbardziej zabawnej remontowej historii można zdobyć nagrody pieniężne i karty podarunkowe do sklepów Home&You.

Drzwi windy przytrzasnęły paczkę kafelek, przez co jej zawartość kompletnie się rozkruszyła? Zbudowaliście ścianę bez zgody spółdzielni i musieliście wyburzyć ją do zera? A może Wasz fachowiec pomylił zmywarkę z pralką i zamontował ją w łazience? To właśnie na te najbardziej zwariowane historie czeka jury konkursu.

Co można wygrać?

Na autora najlepszej historii czeka nagroda pieniężna w wysokości pięciu tysięcy złotych. Dwadzieścia kolejnych, najciekawszych prac zostanie nagrodzone kartami podarunkowymi o wartości dwustu złotych do sklepów sieci Home&You.

Co trzeba zrobić?

Wejść na stronę www.remontowehistorie.porta.com.pl i opisać swoją remontową historię. Do tekstu można też dołączyć zdjęcie, jednak nie jest to konieczne, by wygrać w konkursie. Zgłoszenia można wysyłać do północy 26 kwietnia 2022 roku.