PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2022-07-20
Budvar z rozszerzoną ofertą drzwi zewnętrznych PVC
Marka Budvar rozbudowała swoją ofertę drzwi zewnętrznych PVC o kolekcję ozdobnych wypełnień inspirowanych rytmem i charakterem ...

BUDVAR Centrum Sp. z o. o.
ul. Przemysłowa 36
98-220 Zduńska Wola

tel. 43 824 31 32
fax 43 824 31 33
info@budvar.pl
www.budvar.pl

» więcej o firmie

Artystyczny, hiszpański design czy finlandzka surowość i minimalizm? Marka Budvar rozbudowała swoją ofertę drzwi zewnętrznych PVC o kolekcję ozdobnych wypełnień inspirowanych rytmem i charakterem najpiękniejszych miast Europy. Do sprzedaży trafił również T-Door Smooth - nowy wariant drzwi o profilu 82 mm.

Twoje drzwi, Twój świat

Drzwi zewnętrzne PVC to propozycja skierowana dla osób poszukujących najcieplejszych rozwiązań, bowiem materiał z którego są wykonane charakteryzuje się doskonałymi właściwościami termicznymi, a sama ich konstrukcja skutecznie chroni przed stratami ciepła. W przypadku drzwi wejściowych, oprócz oczywistych walorów jakościowych i precyzji wykonania, olbrzymią rolę odgrywa design. Klienci pragną mieć wybór i chcą dopasować wygląd wejścia do domu do stylu i koloru, w jakim zaprojektowany został cały budynek.

- Jak wiele osób, tak wiele gustów, dlatego kolekcje ozdobnych wypełnień, które wprowadziliśmy do oferty Budvar - pomimo zachowanej spójności linii - są na tyle różnorodne, że odpowiadają na potrzeby naszych Klientów. Znajdziemy w nich podejście minimalistyczne, jak również nowoczesne, z rozbudowanymi geometrycznymi przeszkleniami, ażurowymi ornamentami, frezami czy aplikacjami ze stali nierdzewnej INOX - mówi Anna Latus, Manager ds. marketingu produktowego w Budvar.

Projektanci, technolodzy oraz pozostałe osoby pracujące przy tworzeniu oferty doskonałej, poświęcili dużo czasu, aby poszczególne modele drzwi dopasować pod względem estetyki i funkcjonalności, jednocześnie nadać im indywidualnego sznytu, charakterem pasującego do konkretnego europejskiego miasta. Ostatecznie na ofertę drzwi zewnętrznych składa się 6 kolekcji wypełnień ozdobnych. Do obecnych wcześniej Palermo i Warsaw, dołączyły: Berlin, Helsinki, Amsterdam oraz Madrid.

- Jesteśmy przekonani, że teraz nasza oferta drzwi zewnętrznych wykonana z PVC jest kompletna, a nasi Klienci zyskali piękne i funkcjonalne wizytówki swojego domu, idealnie współgrające z ich światem - dodaje Anna Latus.

Nowa kolekcja drzwi jest już dostępna w salonach sprzedaży Budvar.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Poza wyjątkowym wzornictwem wypełnień, drzwi zewnętrzne z oferty Budvar zyskały również większy wybór jeżeli chodzi o dodatkowe akcesoria. Klienci, dobierając odpowiednią klamkę, gałkę lub pochwyt w ulubionych kształtach i kolorach, mają możliwość stworzenia indywidualnych i niepowtarzalnych projektów, dostosowanych do stylu swojego budynku. Przebudowana została także oferta zasuwnic - wszystko po to, aby jeszcze mocniej postawić na bezpieczeństwo i poprawić estetykę. Od teraz wszystkie dostępne zasuwnice są wyłącznie hakowo-bolcowe, a blachy zaczepowe zostały zastąpione eleganckimi listwami zaczepowymi.

Drzwi skrojone na miarę

Drzwi zewnętrzne Budvar zachwycają nie tylko wyglądem. Są jednocześnie wyjątkowo wytrzymałe, a to dzięki dodatkowym wzmocnieniom narożników, niewidocznym zgrzewom oraz zbrojonemu profilowi. Wszystkie te atuty utrzymane zostały również w najnowszym wariancie drzwi zewnętrznych PVC, który właśnie ma swoją premierę na rynku polskim. Mowa o modelu T-Door Smooth,  opartym na profilu o głębokości 82 mm. Dzięki niskiemu złożeniu 141 mm, drzwi te są eleganckie i subtelne w wyglądzie, a niskie skrzydło zapewnia dodatkowo większą swobodę w zastosowaniu ozdobnych wypełnień.

- Myśląc o wprowadzeniu nowego modelu, zawsze zastanawiamy się nad holistycznym odbiorem. Wiemy, że drzwi muszą  idealnie pasować do charakteru budynku, komponować się z jego stylem, ale równocześnie stawiać mocny akcent, wyróżniający się na tle całości. Takie właśnie są drzwi T-Door Smooth. Subtelne, ale silnie geometryczne. Klasyczne, ale doskonale wpisujące się w stylistykę nowoczesnych obiektów - mówi Mariusz Wojciechowski, główny technolog firmy Budvar.

Drzwi inteligentne

Wszystkie drzwi wejściowe od Budvar mogą być wyposażone w rozwiązania smart home, m.in. w czytnik linii papilarnych, klawiaturę dostępu, sterowanie z poziomu aplikacji poprzez Bluetooth, a także w zaawansowane rozwiązania pozwalające na łączenie się i wydawanie poleceń  z dowolnego miejsca na świecie. Już koniec z przeszukiwaniem torby lub plecaka w celu znalezienia kluczy, które utknęły gdzieś na dnie lub co gorsza zostały w pracy.