PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2023-03-09
Dr. Hahn – Pomysły na przyszłość na stoisku targowym w Monachium
Na swoim stoisku na targach BAU 2023 producent zawiasów Dr. Hahn po raz pierwszy zaprezentuje publiczności z branży swoje najnowsze rozwiązania.

Dr. Hahn GmbH & Co.KG
Trompeterallee 162-170
41189 Mönchengladbach

tel. 49 2166 954-3
fax 49 2166 954-444
sales@dr-hahn.com
www.dr-hahn.pl

» więcej o firmie

Na swoim stoisku na targach BAU 2023 producent zawiasów Dr. Hahn po raz pierwszy zaprezentuje publiczności z branży swoje najnowsze rozwiązania.

- "Naprawdę brakowało nam okazji do zaprezentowania naszych produktów w ramach targów" - mówi kierownik marketingu Klaus Weiss, ciesząc się na kwiecień. - "Podczas takich targów można w bardzo krótkim czasie zaprezentować swoją ofertę produktową bardzo wielu zainteresowanym. Brak targów wpłynął już negatywnie na marketing naszych nowych rozwiązań".


Dr. Hahn zaprezentuje przede wszystkim asortyment nowych zawiasów rolkowych do drzwi z profili aluminiowych, ale także formę zawiasu rolkowego do drzwi z tworzyw sztucznych. Tutaj uwaga producentów drzwi skupia się szczególnie na połączeniu śrubowym w obrębie przylgi systemów profilowych. Zaletą serii zawiasów Hahn KT-RN i Hahn KT-RKN jest zachowanie pełnej ciągłości uszczelnienia. Konstrukcje drzwiowe z takimi zawiasami są więc odporne na wiatr i deszcz. Dodatkowo można je również optymalnie dopasować do wymagań izolacji termicznej.

Targi BAU to tradycyjnie miejsce odwiedzane również przez wielu architektów. Tej szczególnie zorientowanej na design grupie docelowej firma zaprezentuje swój nowy ukryty zawias do drzwi Hahn VL-Band AT Zawias posiada regulację w 6 kierunkach realizowaną na zamontowanym elemencie. W modnej czerni umieszczony w wrębie profilu jest niezwykle niepozorny i niewidoczny przy zamkniętych drzwiczkach. Ponieważ konstrukcje drzwi stają się coraz większe i cięższe, Dr. Hahn zwiększa również nośność zawiasów: VL-Band AT, które poruszają skrzydła do maksymalnie 180 kg w zależności od konstrukcji profilu i to przy użyciu tylko 2 zawiasów. Posiada certyfikat CE i jest dopuszczony do stosowania w drzwi narażonych na duże obciążenia.  

Oprócz zawiasów zaprezentowane zostanie również kilka nowych narzędzi dla producentów drzwi. Są one unikalne w naszej branży i będą pomocne dla już zamontowanych elementów. Wizyta na stoisku firmy Dr. Hahn jest zatem zdecydowanie warta uwagi.