PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-08-05
Drzwi wejściowe ELIT firmy OknoPlus – ELITarne wejście
Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu oraz świadectwo estetycznych upodobań gospodarzy.

OknoPlus Sp. z o.o.
Libertów, ul. Zgodna 55
30-444 Kraków

tel. 12 277 57 00
fax 12 277 58 00
biuro@oknoplus.com.pl
www.oknoplus.com.pl

» więcej o firmie
Piękne i solidnie wykonane podkreślają charakter budynku i jednocześnie podsycają ciekawość odnośnie wystroju wnętrza. Wychodząc naprzeciw wymaganiom użytkowników wrażliwych na piękno i kunszt konstrukcji oraz ceniących sobie komfort użytkowania, firma OknoPlus wprowadziła na rynek drzwi wejściowe ELIT

Drzwi wejściowe ELIT to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy oczekują od drzwi nie tylko funkcjonalności. O ich wyjątkowości świadczy fakt, iż harmonijnie łącza w sobie pieczołowitą konstrukcję, kunsztowność wykonania i komfort użytkowania. Ich stylowość nadaje każdemu budynkowi wysmakowanej elegancji, a nam samym pozwala na pozytywne doznania poruszające zmysły. W myśl powiedzenia, iż pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, dostępne w ofercie OknoPlus drzwi ELIT wystawiają świadectwo naszych estetycznych upodobań odwiedzającym nas gościom. Dodatkowo zabezpieczają nasz dom przed włamaniem, chronią przed hałasem i niekorzystnymi warunkami termicznymi.

Drzwi wrażliwe na wrażenia

Drzwi wejściowe ELIT firmy OknoPlus oddają piękno dwóch surowców - szkła oraz drewna, używanych przez człowieka od niepamiętnych czasów. Owocuje to mocą i trwałością rozwiązań, a także subtelnym, pełnym finezji i elegancji designem. ELIT – nowość w ofercie OknoPlus - to idealne brzmienie dobrego smaku i pięknych detali, stworzone przy akompaniamencie nowoczesnej technologii. Drzwi wykonywane są z wysokiej klasy profilu PCV oraz ze szklanego, dekoracyjnego wypełnienia. Jest ono dostępne w dwóch wersjach – piaskowane szkło może być wykorzystane jako tło dla przeźroczystych kwadratów lub jako równoramienne czworokąty na przejrzystym szkle. Dzięki tym ozdobnym elementom z zamglonego lub przezroczystego materiału, drzwi ELIT firmy OknoPlus - nawet jeśli pragniemy chwili intymności - nie oddzielą nas zupełnie od świata zewnętrznego. Będą stanowiły także atrakcję dla gości czekających na zaproszenie do środka, stając się elementem skupiającym zainteresowanie i rozbudzającym ciekawość. Połączenie elegancji i subtelności osiągniemy także dzięki wykończeniom ze stali szlachetnej. Szeroka gama klamek, wizjerów, podchwytów i kołatek podkreśli indywidualny charakter drzwi, dopasowując je zarówno do domów w starym stylu, jak i do tych z powiewem nowoczesności.

ELITarna konstrukcja

Model ELIT to model dedykowany dla firmy OknoPlus przez ADECO, uznanego na rynku producenta wypełnień. ELIT są zatem nie tylko elitarne, ale także unikalne. Wyróżnia je zarówno oryginalny design, jak i konstrukcja. Podobnie jak cała gama drzwi wejściowych firmy OknoPlus, stanowią spełnienie zamysłów projektantów, którzy chcieli uczynić nasze życie bardziej komfortowym i bezpiecznym. Drzwi wejściowe ELIT firmy OknoPlus są solidne i trwałe. Możliwe do otwierania na zewnątrz oraz do wewnątrz, według uznania użytkownika. Okucia drzwiowe zostały dobrane według najwyższych standardów. Wzmocnienie stalowe paneli jest grubsze niż, to stosowane w oknach. Konstrukcyjny czar drzwi ELIT opiera się jednak na jeszcze jednym elemencie – doborze wyjątkowych materiałów. Drzwi składają się z paneli wypełnionych pianką poliuretanową o szczególnie wysokiej gęstości (90kg/m3), a warstwa wierzchnia dodatkowo wzmocniona jest włóknem szklanym poliestru. Niektóre elementy panelu robione są ręcznie. Na drewnianej powłoce można dostrzec delikatny zarys słojów drewna. Skrzydło drzwiowe wyposażone jest także we wzmocniony narożnik, co niweluje otarcia i uderzenia. Wszystko to po to, by płynnie połączyć ulotny świat estetyki z odpowiednią technologią i strukturę materiałów.

Drzwi wejściowe ELIT strażnikiem komfortu użytkowania

Oprócz estetyki i pomysłowego designu drzwi mają także pełnić funkcje praktyczne, które są konsekwencją ich przemyślanej konstrukcji. Muszą być strażnikiem odpowiedniej temperatury w domu. Powinny także odgradzać nas od nachalnych dźwięków z zewnątrz oraz – co najważniejsze -chronić przed włamaniem. Te wszystkie wymagania spełniają nowe drzwi ELIT firmy OknoPlus. Efektem wysokiego współczynnika izolacyjności termicznej U=0,957W/m2K jest duża odporność na czynniki atmosferyczne. Co najważniejsze jednak, drzwi ELIT zdecydowanie zniechęcają włamywaczy, dysponując wielopunktowym ryglowaniem firmy Winkhaus. Drzwi są wówczas zabezpieczone nie tylko w części środkowej, gdzie znajduje się wkładka z zamkiem, ale na dole i na górze skrzydła. Możliwości umieszczenia punktów z ryglami jest kilka, stąd nazwa zamków. Zamki mogą się pochwalić prestiżowym certyfikatem warszawskiego Instytut Techniki Budowlanej. Dodatkowo mamy możliwość zastosowania klucza centralnego, a zawiasy niemieckich producentów umożliwiają wielopłaszczyznową regulację skrzydła. Drzwi dysponują blokadą antywłamaniową, zasuwnicami ze specjalnymi siekierkami, które w momencie przekręcenie zamka blokują okucie. Skrzydła drzwiowe ELIT wygrywają walkę z potencjalnym złodziejami także za pomocą dodatkowego wzmocnienia - stalowego zbrojenia o grubości 2 mm. Bardzo istotnym elementem konstrukcji i jednocześnie obrony przed włamaniem są także specjalne wkładki patentowe – zgodne z wymaganiami towarzystw ubezpieczeniowych, będące niekiedy warunkiem pełnego ubezpieczenia domu. Na życzenie klienta panele dekoracyjne mogą zostać zabezpieczone utrudniającą włamanie blachą o grubości 1,5 mm. W ten właśnie sposób drzwi ELIT łączą w sobie elitarny świat uroku i bezpieczeństwa.

Drzwi wejściowe ELIT firmy OknoPlus to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość. Dzięki unikalnym połączeniom stylu, funkcjonalności i przemyślanej konstrukcji nie tylko wystawiają świadectwo naszym estetycznym upodobaniom ale również stają się skutecznymi strażnikami naszego domostwa.

Skrzydło drzwiowe ELIT

  • wym: 1000 X 2200 mm
  • standardowy obustronny kolor drewnopodobny
  • aplikacje ze stali szlachetnej
  • szkło piaskowane
Cena: 4.800 zł netto
Producent: OknoPlus, www.oknoplus.com.plFirma OKNOPLUS specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okien i drzwi. OKNOPLUS oferuje okna PCV produkowane na profilach Aktiv Plus, Art Plus oraz Termo Plus. Każdy z trzech profili to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Okna PCV produkowane przez OKNOPLUS posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną, co gwarantuje niezwykły komfort cieplny oraz ochronę przed hałasem. Poza doskonałą jakością, okna PCV OKNOPLUS są indywidualnie dostosowywane do charakteru pomieszczenia. Profesjonalizm, solidność i terminowość, to niektóre z atutów firmy OKNOPLUS. Wieloletnia działalność firmy OKNOPLUS została wielokrotnie doceniona. Wśród licznych nagród i wyróżnień są m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Sukces Polski, medal – Kraków Europejskie Miasto Kultury 2000, Najwyższa Jakość Małopolska, Lider Rynku, Przejrzysta Firma, Złoty Laur Małopolski 2008, Gazele Biznesu 2008

informacja na podstawie materiałów: GutPR