PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-06-28
Betonowe wypełnienia drzwiowe
Dostawca wysokojakościowych wypełnień drzwiowych Rodenberg, wprowadził do swojej oferty wypełnienia łudząco podobne do prawdziwej optyki betonu.

Rodenberg Türsysteme AG
Osterkamp 3
32457 Porta Westfalica

tel. 502 08 23 60
fax +49 89 45227629
jaroslawwilusz@wp.pl
www.rodenberg.ag

» więcej o firmie
Posiadacze wysokich wymagań dotyczących jakości, purystycznego design'u i estetyki, będą zachwyceni drzwiami z nowej kolekcji „Art.-Beton".

Te innowacyjne modele wyróżniają się poprzez najwyższej jakości zdobione powierzchnie, które zarówno optycznie, jak i w dotyku łudząco przypominają beton. Wszystkie wypełnienia Rodenberg „Art.-Beton" od strony zewnętrznej składają się z płyt nośnych ze specjalnym mineralnym pokryciem na bazie naturalnego piasku marmurowego. Tworzywowe oraz aluminiowe wypełnienia, zdobione  zarówno na całej, jak i na części powierzchni,  nie tylko wyglądają przez to jak beton ale posiadają również wyjątkową strukturę prawdziwych betonowych powierzchni. Zastosowany materiał jest jednak znacznie lżejszy, co daje różnorodne możliwości tworzenia wypełnień w kombinacji z aplikacjami ze stali szlachetnej lub z filigranowymi lizenami.

źródło: Rodenberg