PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2008-08-13
Nowe stalowe drzwi przeciwpożarowe i dymoszczelne
Nowoczesny wygląd i wysoka jakość to cechy nowych stalowych drzwi przeciwpożarowych STS 30 i STS 90 w wersji jedno- i dwuskrzydłowej.

HÖRMANN Polska Sp. z o.o.
ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki

tel. 61 819 73 00
fax 61 810 75 75
info@hormann.pl
www.hormann.pl

» więcej o firmie
Drzwi te wyposażone są w zlicowaną i bezprzylgową płytę drzwiową klejoną na całej powierzchni. Pozwala to uzyskać równą powierzchnię i tym samym jednolity obraz całości.

Nowe drzwi przeciwpożarowe charakteryzują się przejrzystymi liniami, co nadaje im niezwykle atrakcyjny wygląd. Taki sam wygląd zagwarantowany jest również w przypadku drzwi T30,T90 oraz drzwi dymoszczelnych. Poza wyglądem, zamknięcia przeciwpożarowe przekonują sprawdzoną jakością firmy Hörmann. Zawiasy konstrukcyjne z ocynkowanej stali lub stali nierdzewnej mogą być regulowane w trzech płaszczyznach, umożliwiają tym samym trwałe i optymalne osadzenie płyty w ościeżnicy. Skrzydło nieruchome wyposażone jest w zamek zasuwnicowy z przełącznikiem. Pozwala on na górne ryglowanie drzwi w ościeżnicy. Drzwi STS mogą być mocowane przy użyciu ościeżnic kątowych i obejmujących w ścianach betonowych i murowanych, bez konieczności wypełniania ościeżnic zaprawą. Pozwala to obniżyć koszty montażu i materiału oraz uniknąć uszkodzeń ościeżnicy.

Stalowe drzwi przeciwpożarowe i dymoszczelne firmy Hörmann przeznaczone są do montażu w ścianach murowanych, betonowych, z betonu komórkowego, ścianach kartonowo-gipsowych oraz ścianach szkieletowych. Drzwi te mogą zostać wyposażone w zestyki kontrolujące zamknięcie, elektrozaczepy i inne elementy dodatkowe. Możliwe są również przeszklenia w dwóch wariantach konstrukcyjnych: z wierzchnią lub zlicowaną listwą przyszybową, we wszystkich kolorach palety RAL lub w stali nierdzewnej.

informacja na podstawie materiałów: HÖRMANN