PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-05-16
Bezpieczeństwo i komfort
Drzwi Guardia z oferty Invado to drzwi przeciwpożarowe, dymoszczelne oraz akustyczne, czyli 3 w 1.

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

tel. 34 351 05 40
fax 34 353 56 02
biuro@invado.pl
www.invado.pl

» więcej o firmie

Zarówno w prywatnych domach, jak i budynkach użyteczności publicznej ważne są rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo i wygodę. Jednym z nich są drzwi przeciwpożarowe i dymoszczelne, a jednocześnie o podwyższonej izolacji akustycznej

Aktualne przepisy prawa budowlanego zobowiązują projektantów i inwestorów do wydzielenia w budynkach stref pożarowych, za pomocą specjalnych przegród. Ogranicza to rozprzestrzenianie się ognia,  zwiększając tym samym efektywność akcji ewakuacyjnych i ratunkowych. Drzwi techniczne Guardia EI30 i EI60 z oferty INVADO, to rodzaj przegrody, odpowiadającej  klasie odporności ogniowej 30 lub 60 minut. Idealnie nadają się do hoteli, biur, banków, a także prywatnych mieszkań. Szeroki wybór kolorów i wysokiej jakości okleina sprawiają, że znakomicie godzą funkcjonalność i elegancję.

Drzwi GUARDIA otrzymały certyfikat zgodności Instytutu Techniki Budowlanej. Oznacza to że spełniają wymagania określone w tzw. aprobacie technicznej, co potwierdza ich wysoką jakość.
INVADO Sp z. o.o. to jeden z najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej w Polsce i wiodący dostawca komponentów dla przemysłu meblarskiego. Swoją pozycję rynkową buduje w oparciu o dwudziestoletnie doświadczenie oraz nieustanne inwestycje w technologię, ludzi i doskonalenie jakości. Istotnym elementem strategii rozwojowej firmy jest ochrona przyrody i respektowanie praw lokalnych społeczności. Gwarantuje to otrzymany przez firmę w 2007 roku międzynarodowy certyfikat Forest Stewardship Council, który potwierdza, że INVADO w swojej działalności racjonalnie korzysta z zasobów leśnych.

źródło: Invado