PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2022-04-13
Przygotuj swój dom na Wielkanoc z pomocą firmy Yale
Po dwóch latach spędzonych głównie w domu, to świetna okazja, by zaimponować gościom inteligentną technologią domową.

ASSA ABLOY Poland Sp. z o.o.
ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa

tel. 22 751 53 54
fax 22 751 53 56
biuro@assaabloy.com.pl
www.assaabloy.com.pl

» więcej o firmie

Tegoroczne święta wielkanocne będą pierwszymi od dłuższego czasu, kiedy możemy zaplanować spotkania w większym gronie rodzinnym. Po dwóch latach spędzonych głównie w domu, to świetna okazja, by zaimponować gościom inteligentną technologią domową.

Teraz jest idealny czas, aby wziąć się za majsterkowanie i zainwestować w inteligentne gadżety nowoczesnej technologii, które zwiększą wygodę i bezpieczeństwo podczas świąt wielkanocnych. Planujesz podróże w nadchodzących cieplejszych miesiącach? Inteligentne produkty Yale zapewnią Ci pełną kontrolę nad bezpieczeństwem w inteligentnym domu podczas Twojej nieobecności! Poniżej znajduje się kilka przykładów, w jaki sposób produkty Yale mogą zabezpieczyć Twój dom, aby Wielkanoc była dla Ciebie okresem wyjątkowym:

Zrób wrażenie na gościach

Inteligentny zamek Linus® pomoże Ci uatrakcyjnić okres Wielkanocy w domu. Zaimponuj gościom ciepłym powitaniem, gdy tylko dotrą do Twoich drzwi na wielkanocną kolację! Zamek Linus® zintegrowany z oświetleniem Philips Hue włączy światło natychmiast po odryglowaniu drzwi.

Nie masz czasu otworzyć drzwi podczas gotowania wielkanocnej uczty? Linus® umożliwia otwieranie drzwi za pomocą prostego polecenia głosowego dzięki integracji z wiodącymi asystentami głosowymi, takimi jak Amazon Alexa, HomeKit i Google Assistant. Możesz też sprawić, by Twoi goście sami weszli do środka za pomocą wirtualnych kluczy lub kodu wprowadzanego na inteligentnej klawiaturze, dzięki czemu możesz dokończyć ważne przygotowania świątecznego dnia!

Wykaż się kreatywnością!

Chcesz uatrakcyjnić swoim dzieciom coroczne polowanie na czekoladowe jajka wielkanocne? Skorzystaj z gamy inteligentnych kamer wewnętrznych i zewnętrznych Yale, aby bezpiecznie obserwować dzieci biegające po domu i ogrodzie w poszukiwaniu swoich nagród! Będziesz je mieć na oku, jednocześnie dając im swobodę przeszukiwania dowolnego miejsca domu.Dla podniesienia poziomu trudności zabawy starszych dzieci, możesz zostawić im odręcznie pisane wskazówki, które zaprowadzą je do smakołyków ukrytych w skrzynkach zamkniętych na kłódki Yale! Z pomocą firmy Yale pomysłowym zabawom podczas obchodów Wielkanocy nie będzie końca!

Zajrzyj do swoich zwierzaków podczas nieobecności w domu

Planujesz podróże w okresie wielkanocnym lub po świętach? Firma Yale rozumie, że dobre samopoczucie i komfort Twoich zwierząt mają ogromne znaczenie podczas Twojej nieobecności. Szeroki wybór inteligentnych kamer Yale pozwoli Ci łatwo sprawdzać czworonożnych przyjaciół za pomocą obrazu z kamery na żywo przy użyciu aplikacji Yale View w telefonie lub tablecie.

Możesz także rozmawiać z nimi z dowolnego miejsca na świecie i w dowolnym czasie, dzięki dwukierunkowemu systemowi głośników w kamerach. Świadomość, że ukochane zwierzaki są bezpieczne i szczęśliwe daje użytkownikowi spokój ducha.

Dzięki Linusowi® możesz mieć pewność, że Twój dom jest bezpieczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej, a Twoje zwierzętasą pod dobrą opieką. Wpuszczenie do domu osoby wyprowadzającej psa lub opiekuna jest bardzo proste za sprawą wirtualnych kluczy przydzielanych z wykorzystaniem aplikacji Yale Access lub po wprowadzeniu kodu wejścia na klawiaturze.

Linus® daje Ci stałą kontrolę nad tym, kto ma dostęp do Twojego domu i umożliwia opiekunom Twoich zwierząt wejście do Twojego domu bez potrzeby pozostawiania im kluczy!

Dodaj swojemu domowi nowoczesności

Nadejście bardziej słonecznych dni to doskonała okazja, aby podążyć za modą na majsterkowanie i unowocześnić swój dom. Produkty Yale są łatwe w instalacji i bezproblemowo komponują się z Twoim domem, łącząc nowoczesny wygląd z funkcjami, które sprawią, że Twoje życie będzie łatwiejsze.

Wielokrotnie nagradzane, eleganckie wzornictwo Linusa® sprawia, że pasuje on do każdego domu, a zaprogramowany jest tak, aby odryglować się, gdy jesteś w pobliżu, umożliwiając łatwe wejście bez użycia rąk. Linus® posiada również intuicyjną funkcję automatycznego ryglowania i odryglowywania, która zamyka drzwi w momencie wyjścia i otwiera je, gdy wyczuje, że jesteś blisko. Jeśli więc wracasz do domu z farbami i przyborami do majsterkowania, aby odświeżyć swój dom, nie musisz się martwić szukaniem kluczy nawet, gdy masz zajęte ręce. Linus® sam otworzy dla Ciebie drzwi umożliwiając szybki dostęp do środka i odłożenie tych ciężkich zakupów.

Linus® może również zapewnić szybki i łatwy dostęp dla malarza czy innej „złotej rączki", których wynajmiesz do pomocy przy projektach domowych. Dzięki Linusowi® remont w domu jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Podróżuj ze spokojem

Zadbaj o ochronę swojego domu podczas podróży instalując inteligentny alarm domowy Sync. Jest łatwy w montażu i w pełni kontrolowany za pomocą aplikacji Yale Home. Masz opcję dodania do 40 akcesoriów i zintegrowania z inteligentnymi kamerami Yale, które można zaprogramować do monitorowania określonych obszarów i przedmiotów w domu i ogrodzie, takich jak podjazdy, drogi sprzęt elektroniczny lub budynki zewnętrzne.

Tak stworzony system bezpieczeństwa w domu będzie odpowiadał Twoim potrzebom, a wszystko to bez miesięcznych opłat.

Inteligentny alarm domowy Sync współpracuje z inteligentnym oświetleniem Philips Hue, które po uruchomieniu alarmu skutecznie odstraszy nieproszonych gości czerwonymi pulsującymi światłami i powiadomi sąsiadów o wszelkich podejrzanych działaniach. Ty również otrzymasz alerty i powiadomienia w czasie rzeczywistym w przypadku wyzwolenia alarmu, co pozwoli Ci w pełni cieszyć się podróżami, wiedząc, że Twój dom jest bezpieczny.

Kiedy podróżujemy, chcemy mieć pewność, że najważniejsze rzeczy w naszym życiu są bezpieczne, nawet jeśli sami nie możemy być w domu, aby je chronić. Korzystając z sejfu firmy Yale możesz podróżować wiedząc, że Twój drogi sprzęt elektroniczny, biżuteria oraz ważne dokumenty czy pamiątki, są bezpieczne i chronione przed włamaniem.

Sejfy Yale posiadają szereg różnych funkcji zabezpieczających, które łatwo dostosować do swoich potrzeb. Można je otwierać przy pomocy klucza, odcisku palca lub kodu PIN, w zależności od wymaganego poziomu ochrony. Gdy po podróży wrócisz do domu, sejf będzie też doskonałym miejscem do przechowywania paszportów lub ważnych dokumentów podróżnych, zapewniając im bezpieczeństwo i gotowość na kolejną zaplanowaną przygodę.

Bez względu na to, jakie masz plany na Wielkanoc i dalszą przyszłość, warto zapewnić swojemu domowi opiekę, na jaką zasługuje, inwestując w inteligentne urządzenia do ochrony domu firmy Yale, aby mieć pewność, że jest gotowy na gości, podróże i wszystko, co przyniesie życie!