PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2023-03-17
Proste linie, proste formy, naturalne barwy, czyli nowe kolekcje Invado - Belgatto i Decorato
Kolekcje Belgatto i Decorato oparte jedynie na trzech kolorach oklein, to powrót do prostoty i bazy, która ...

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

tel. 34 351 05 40
fax 34 353 56 02
biuro@invado.pl
www.invado.pl

» więcej o firmie

Poszukiwanie nowych rozwiązań, które można wprowadzić do oferty to podróż po najnowszych trendach, inspirowanie się naturą, wracanie do rozwiązań stosowanych przed laty, rozmawianie z ludźmi o ich potrzebach związanych z wnętrzami, w których chcieliby przebywać. To fascynujący proces, którego tegorocznym wynikiem są nowe kolekcje Invado - Belgatto i Decorato.

Proste linie

Proste linie tworzące na powierzchni skrzydła wyrazisty wzór to mocny wyróżnik obu nowych kolekcji od Invado. Powstają one dzięki frezowaniu. W kolekcji Belgatto jest to frez o szerokości 8 mm w kształcie litery U, w kolekcji Decorato frez w kształcie litery V o szerokości 3 mm.


Powstałe dzięki frezowaniu wzory, których każda z kolekcji ma aż 14, dają duże możliwości wyboru takiego, który najbardziej będzie pasował do wnętrza, w którym znaleźć się mają wybrane przez nas skrzydła.

Począwszy od wersji minimalistycznych, w których za jedyny ozdobnik służy pojedyncza pozioma wyfrezowana linia, po wzory bogatsze, w których linie przecinają się pod różnymi kątami tworząc na płaszczyznach skrzydła mini obrazy.


Wśród 14 wzorów coś dla siebie znajdzie zarówno wnętrzarski minimalista, jak i wielbiciel powrotów do przeszłości, którego zapewne zachwyci tradycyjna jodełka.

Naturalne kolory

Biel i drewno - kolory uniwersalne, piękne, ponadczasowe i odnajdujące się w każdych wnętrzach.

Biel kojarzona najczęściej z minimalizmem, lekkością, czystością i elegancją to kolor, który we wnętrzach jest obecny od zawsze i na zawsze. Nic bowiem, tak jak biel nie podkreśli estetyki naszego wnętrza. Zarazem jest to kolor, który pozwala na lekką dozę szaleństwa w tym, co go będzie uzupełniać.

Drewno natomiast to natura, harmonia, przytulność. Gdy mamy je w swoim otoczeniu odczuwamy wyższy komfort naszego życia oraz ciepło domowego ogniska.

Kolekcje Belgatto i Decorato oparte jedynie na trzech kolorach oklein, to powrót do prostoty i bazy, która koi oraz daje duże możliwości tworzenia aranżacji grających z naszym stylem życia.


Proste formy

Biel lub drewno, a na nich wyfrezowane proste czarne linie tworzące piękny kontrast z podłożem, na którym je wykonano. Tylko tyle i aż tyle. Całość sprawia, że drzwi z kolekcji Belgatto i Decorato, dzięki swojej prostej, a zarazem wyrazistej formie stanowić będą unikalny element naszego wnętrza.


Powrót do prostoty

Prostota jest tym, co łączy kolekcje Belgatto i Decorato. Pragnienie upraszczania przestrzeni, w której przebywamy jest w nas coraz żywsze. Towarzyszący nam na co dzień nadmiar bodźców płynących z mediów, pochłaniający nas internet, wydarzenia w skali światowej dziejące się obok nas mają znaczący wpływ na nasze samopoczucie i kondycje psychiczną. W naszych własnych domach szukamy spokoju, odpoczynku, wyciszenia. Poszukiwanie prostych form elementów wyposażenia wnętrz w stonowanych naturalnych barwach sprzyja tworzeniu przestrzeni, w których znaleźć możemy wytchnienie od pędzącego świata.

Kolekcje Belgatto i Decorato od Invado są odpowiedzią na tę naszą ludzką, naturalną potrzebę.