PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-09-14
Przesuń akcent na drzwi – trzy systemy drzwi podnoszono-przesuwnych od QDS24
Drzwi przesuwne na balkony i tarasy to idealna opcja dla wielbicieli panoramicznych przeszkleń, ceniących nowatorskie konstrukcje.

QDS24 Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 8
85-758 Bydgoszcz

tel. 664 42 33 80
biuro@qds24.eu
www.qds24.eu

» więcej o firmie

Rozświetlają pomieszczenie, optycznie powiększają przestrzeń, a w dodatku zapewniają łagodne przejście pomiędzy wnętrzem domu a jego otoczeniem. Drzwi przesuwne na balkony i tarasy to idealna opcja dla wielbicieli panoramicznych przeszkleń, ceniących nowatorskie konstrukcje. Firma QDS24 w odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby klientów, stworzyła trzy niezawodne systemy drzwi podnoszono-przesuwnych HS.

HS SILVER od QDS24 - pomyśl ciepło o drzwiach

Drzwi podnoszono-przesuwne to sprawdzony sposób na dodanie przejrzystości wnętrzom mieszkań i domów. Pozwalają one otworzyć cztery kąty na kwiatową werandę czy malowniczy ogród, dlatego stanowią naturalny wybór dla osób poszukujących wielkopowierzchniowych przeszkleń, tak w przypadku tarasów, jak i balkonów. Najwyższą jakość i bezproblemowe użytkowanie na lata zapewni model HS Silver z oferty QDS24. Dzięki niskiemu współczynnikowi przenikania ciepła: U= 0,86 W/m2K, drzwi poprawią efektywność energetyczną budynku. Dodatkowo montowany w drzwiach próg ThermoTop, o wysokiej izolacyjności cieplnej, spełni wymagania energooszczędnych projektów. „Suwanki" wyposażone są również w standardowe wzmocnienia stalowe w skrzydłach oraz wzmocnienia typu Thermo-Stahl w ramie. Wysoką stabilność całości gwarantuje również głęboka zabudowa, która wynosi 172 mm.  Jakość oferowanych przez QDS24 produktów oraz komfort użytkowania podnoszą nowoczesne szyby o właściwościach dźwiękochłonnych, przeciwsłonecznych i energooszczędnych.


HS SILVER od QDS2
Fot. QDS24

HS GOLD od QDS24 -  jakość najwyższej próby

Nowa generacja wzmocnień termicznych zastosowana została także w drzwiach podnoszono-przesuwnych HS Gold, dostępnych w ofercie QDS24. Wykorzystanie systemu Thermo-Stahl w ramie i skrzydłach przyczynia się do podniesienia wytrzymałości drzwi. Innowacyjne rozwiązanie pozwala ponadto na poprawę izolacyjności akustycznej, która stanowi barierę, skutecznie tłumiącą dźwięki z zewnątrz. Optymalny poziom współczynnika przenikania ciepła, U= 0,80 W/m2K, pozwala na udoskonalenie właściwości termicznych całego budynku. Odpowiednie parametry statyczne to z kolei zasługa zabudowy, której głębokość sięga 172 mm. Drzwi zostały wykonane z dbałością o wykończenia i atrakcyjny profil, które dodają solidnej konstrukcji elegancji i lekkości. Szeroka paleta kolorowych i drewnopodobnych folii dekoracyjnych, oferowanych przez QDS24,  to następny walor estetyczny. W ten sposób w ofercie firmy QDS24 znalazło się rozwiązanie, łączące komfort i bezawaryjne użytkowanie z estetyką wykonania. Bogate doświadczenie konstruktorów widoczne jest również w precyzyjnym dostosowaniu kształtów i detali drzwi podnoszono-przesuwnych do wymagań klientów.


HS GOLD od QDS24
Fot. QDS24

HS PLATINUM od QDS24 - pierwszy wśród mistrzów

Dla najbardziej wymagających klientów, którzy w optymalny sposób pragną zagospodarować swoje wnętrza, QDS24 stworzył drzwi HS PLATINUM. Poza łatwością obsługi, model ten wyróżniają specjalne wkłady termiczne w skrzydłach oraz antywłamaniowe szyby. Ochronę domu można wzmocnić poprzez wyposażenie drzwi w zintegrowane elementy, posiadające najwyższą klasę bezpieczeństwa - RC 2 . Opcjonalna funkcja dedykowana jest wszystkim, którzy dbają o niezakłócony spokój domowników. Niekwestionowanym atutem tego modelu drzwi przesuwnych są również bardzo niskie progi, umożliwiające swobodę w przemieszczaniu się. Wysoka stabilność konstrukcji osiągnięta została poprzez wzmocnienia Thermo-Stahl. Parametrem, wyróżniającym model HS PLATINUM jest też wysoka izolacyjność konstrukcji, U= 0,73 W/m2K. Warto pamiętać, że wraz ze spadkiem wartości tego współczynnika, zmniejsza się poziom utraty ciepła w naszym domu.


HS PLATINUM od QDS24
Fot. QDS24

Dla wszystkich, którzy pragną wpuścić do swego domu nieco światła oraz wizualnie powiększyć wnętrze firma QDS24 przygotowała trzy modele drzwi podnoszono-przesuwnych. Poszczególne wersje różnią się stopniem izolacyjności i zastosowanym wzmocnieniem, przy czym każdy z nich sprawdzi się w roli energooszczędnego rozwiązanie na lata. W oparciu o indywidualne oczekiwania klientów, specjaliści z QDS24 przygotują wyceny poszczególnych modeli.

Przykładowe wyceny:

Drzwi przesuwne HS Silver

Szerokość: 3500mm x wysokość 2200mm
Kolor wewnętrzny: Biały
Kolor zewnętrzny: Biały
Szyby:4/16/4/16/4 U=0,5
Ciepła ramka
Listwy przyszybowe proste
Klamka biała
Pochwyt zewnętrzny biały
Uszczelki czarne
Rdzeń profilu biały

Cena netto: 8 150,00 PLN

Producent: QDS24Drzwi przesuwne HS Gold

Szerokość: 3500mm x wysokość 2200mm
Kolor wewnętrzny: Biały
Kolor zewnętrzny: Orzech 21
Szyby:4/16/4/16/4 U=0,5
Ciepła ramka
Listwy przyszybowe
proste
Klamka brązowa
Pochwyt zewnętrzny brązowy
Uszczelki czarne
Rdzeń profilu biały

Cena netto: 9 590,00 PLN

Producent: QDS24


Drzwi przesuwne HS Platinum

Szerokość: 3500mm x
wysokość 2200mm
Kolor wewnętrzny: Antracyt Satynowy 88
Kolor zewnętrzny: Antracyt Satynowy 88
Szyby:4/16/4/16/4 U=0,5
Ciepła ramka
Listwy przyszybowe proste
Klamka srebrna EV1
Pochwyt zewnętrzny srebrny
Uszczelki czarne
Rdzeń profilu brązowy

Cena netto: 10 850,00 PLN

Producent: QDS24


Zdjęcie główne:
HS SILVER od QDS24
Fot. QDS24


Firma Quality Door System 24 to producent systemów drzwi przesuwnych. Od lat łączy w swoich produktach niepowtarzalny styl i funkcjonalność, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Działając na rynku, doskonale zna potrzeby swoich  klientów, rozumiejąc jak ważną częścią architektury domu są okna i drzwi - to one łączą nas ze światem zewnętrznym jednocześnie chroniąc domowników.  Dzięki wiedzy i doświadczeniu Quality Door System 24 potrafi doskonale dopasować oferowane produkty do wysokich wymagań użytkowników. Stylowe i nowoczesne drzwi przesuwne marki QDS24 upiększą dom i skutecznie rozświetlą jego wnętrze.


źródło: QDS24